Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Białystok

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Responsywne strony internetowe w Białymstoku – projektowanie i tworzenie

Oferujemy kompleksowe usługi projektowania i tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem najnowszych i sprawdzonych technologii internetowych. Statystyki pokazują, że ponad 80% użytkowników odwiedza stronę firmy przed dokonaniem zakupu. Wówczas zwraca uwagę na nie tyle na wygląd witryny, co na jej użyteczność oraz funkcjonalność. Warto zadbać więc o to, by strona spełniała te warunki, głównie ze względu na mocno konkurencyjny rynek.

Każde zlecenie jest niestandardowe. Oferujemy najnowocześniejsze niestandardowe projekty stron internetowych oraz usługi z zakresu reklamy internetowej, dzięki którym Twoja firma odniesie sukces. Współpraca z nami da Twojej firmie przewagę nad konkurencją. Oferujemy profesjonalne strony internetowe zbudowane w niskich cenach, aby zapewnić Ci widoczność online.
Specjalizujemy się w tworzeniu responsywnych stron internetowych, które automatycznie dostosowują się do dowolnego rozmiaru i rozdzielczości ekranu. Zastosowanie tej techniki jest kluczem do zapewnienia maksymalnego zasięgu klienta na wszystkich urządzeniach, od smartfonów i tabletów aż po szerokoekranowe monitory stacjonarne.
Strony internetowe powstają powstają przy użyciu systemu CMS WordPress – najskuteczniejszej i najtańszej platformie wykorzystywanej do budowy stron WWW.

Zalety posiadania strony internetowej

W dzisiejszych czasach właściciele firm, chcący rozwijać swój biznes w sieci, nie mogą pozwolić sobie na brak strony internetowej. Obecnie ludzie spędzają w Internecie około 8 godzin dziennie, dlatego każda firma chcąca osiągnąć sukces, powinna być obecna w Internecie. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre zalety posiadania strony internetowej:

 • stała obecność firmy w Internecie,
 • szybkie docieranie do klientów,
 • kształtowanie marki i wizerunku firmy,
 • poznanie oczekiwań klienta,
 • zwiększenie dochodów małym kosztem nakładów,
 • wyróżnienie firmy na tle konkurencji.

Jeśli zależy Ci, aby skutecznie rozwijać swój biznes w sieci, powinieneś zdecydować się na stworzenie strony firmowej. Sam widzisz, ile na tym zyskasz. Według badań i statystyk, ponad 80% użytkowników uważa firmę za bardziej wiarygodną i darzy ją zaufaniem, kiedy widzi, że funkcjonuje ona w Internecie.

 

Przekonaj się, że warto z nami współpracować

Specjalnie dla Ciebie stworzymy stronę internetową, która spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Ty wybierasz styl, kolor, układ oraz zdjęcia. Jesteśmy otwarci na wszystkie Twoje sugestie. Dopiero,kiedy klient zaakceptuje witrynę, uruchamiamy ją na domenie. Zapewniamy kontakt na każdym etapie realizacji zlecenia.
Każdemu klientowi gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Zdobycie zaufania klienta to dla nas najlepsza nagroda za wykonaną pracę. Cały nasz zespół dba o to, by współpraca przebiegała bez zastrzeżeń. Nasze atuty to:

 • dostarczanie najwyższej jakości usług,
 • konkurencyjne ceny,
 • wykwalifikowany personel,
 • szybki termin realizacji,
 • pomoc i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Działamy na terenie Białegostoku i okolicach.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Wycena strony zależy od wielu czynników. Pod uwagę bierzemy m.in. to, czy witryna będzie miała prostą strukturę czy też będzie rozbudowanym serwisem. Równie ważne jest to, czy strona WWW powstanie na gotowym szablonie, czy może klient będzie chciał unikalnej szaty graficznej. Tych czynników jest bardzo dużo, dlatego wycena ustalana jest indywidualnie.

Jeśli strona internetowa powstaje na gotowym szablonie, to jego konfiguracja trwa z pewnością krócej, niż w przypadku tworzenia strony WWW od początku przez grafika, który specjalnie dla klienta projektuje szatę graficzną. Prostą stronę internetową, z gotowymi tekstami tworzymy w przeciągu kilku dni roboczych.

Nasza oferta skierowana jest głównie do właścicieli firm. Tworzenie stron firmowych to nasza specjalność Wiemy, na jakie elementy zwracać uwagę, czym się kierować, aby witryna była skuteczna i przyniosła zamierzone efekty.

Jeżeli skorzystasz z naszych usług, to otrzymasz tani hosting oraz domenę za darmo.

Tak. Strony tworzymy w oparciu o system CMS WordPress. Jest to platforma bardzo prosta w obsłudze. Po zakończeniu zlecenia, przygotowujemy krótką instrukcję obsługi, dlatego każdy klient bez problemu poradzi sobie z zarządzaniem swoją witryną.

 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Białystok