Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Bydgoszcz

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Korzyści płynące z posiadania profesjonalnej strony WWW

Internet to obecnie najpopularniejsze medium, z którego korzysta ogromna liczba ludności w poszukiwaniu usług firm, produktów dostępnych w sklepach internetowych, a także w celu rozrywki. Zaletą posiadania strony WWW jest to, że każdy może uzyskać dostęp do szczegółowych informacji o produktach i usługach, bez względu na to, gdzie się one znajdują. Internet jest dostępny przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia. W związku z tym, jeśli firma, jaką prowadzisz w Bydgoszczy jest zamknięta, w Internecie strona będzie otwarta dla wszystkich! Jest bardzo wiele korzyści, które może osiągnąć firma za pomocą strony internetowej, w tym szereg strategii z zakresu marketingu internetowego, które pomogą w promocji firmy.

Korzyści płynące z posiadania profesjonalnej strony internetowej:

 • zwiększenie liczby potencjalnych klientów online,
 • całodobowa dostępność,
 • zapewnienie wiarygodności firmie,
 • budowanie świadomości marki,
 • wygoda w przeglądaniu i kupowaniu produktów,
 • utrzymywanie relacji z klientami,
 • budować skutecznych kampanii marketingowych,
 • tania forma reklamy internetowej.

Przy tworzeniu strony WWW warto zdecydować się także na prowadzeniu bloga firmowego. Statystyki udowadniają, że firmy, które prowadzą bloga, otrzymują ponad 95% więcej linków do swojej strony. Nasze usługi obejmują także działania copywriterskie, również w przypadku zarządzania blogiem firmowym.

Zakładanie strony, czyli jak przebiega realizacja zlecenia?

Choć każde zlecenie jest inne, to jedno jest niezmienne – bez względu na to, z jaką realizacją mamy do czynienia, do każdej podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Dbamy o to, by współpraca przebiegała bez zastrzeżeń. Podczas tworzenia strony bierzemy pod uwagę potrzeby i wymagania klienta. Na samym początku ustalamy szczegóły co do tego, jak ma wyglądać witryna, jakie podstrony mają się na niej znaleźć, jaki kolor ma dominować, jakie zdjęcia mają znaleźć się w galerii itp. Jeśli wszystko jest jasne dla każdej ze stron, wówczas podpisujemy umowę. Następnie czekamy na materiały od klienta – głównie treści i zdjęcia. Jeśli klient zażyczy sobie, abyśmy to my przygotowali treści na stronę, to oczywiście istnieje taka możliwość. Kolejny krok to już praca nad stroną – wybór szablonu, skonfigurowanie go, umieszczenie treści na stronach itp. W przypadku indywidualnej szaty graficznej strony, projektowanie i kodowanie jej zajmuje dużo więcej czasu. Należy o tym pamiętać, zwłaszcza w przypadku, kiedy zależy nam na czasie.

Projekt wysyłany jest do klienta, który albo go akceptuje, albo każe nanieść poprawki, do czego oczywiście ma prawo. Jeśli strona WWW zostanie zaakceptowana, uruchamiamy ją i przekazujemy klientowi wszystkie dane potrzebne do logowania, tak by mógł od tej pory sam nią zarządzać. Tak w dużym uproszczeniu wygląda tworzenie strony internetowej.

Tworzenie stron internetowych pod nadzorem specjalistów

Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego to akurat nam powinieneś powierzyć stworzenie swojej firmowej strony internetowej? Nic w tym dziwnego, konkurencja jest całkiem spora.
Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Przede wszystkim to, że tworzymy strony internetowe, które są skuteczne, bo tak naprawdę samo zbudowanie witryny niewiele daje. Ważne jest jeszcze to, by strona przynosiła zysk, by klienci nie tylko ją odwiedzali, ale także dokonywali konwersji – zakupili towar, pobrali numer kontaktowy, wysłali wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Tylko wtedy firma zacznie przynosić zysk, a to przecież najważniejszy cel, prawda?

Specjalnie dla Ciebie stworzymy witrynę, którą dostosujemy do wyszukiwarek internetowych Google. Sprawimy, że dzięki słowom kluczowym użytym w treściach na podstronach, zdobyła wysoką pozycję w wynikach organicznych. Nasze strony są nowoczesne i proste, a przy tym atrakcyjne pod względem wizualnym. Przekonaj się sam – zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na każde pytanie. Przejrzyj nasze portfolio i podejmij decyzję o współpracy. Serdecznie zapraszamy!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) – strony internetowe

1. Ile zapłacę za stworzenie nowoczesnej strony firmowej?
Cena wykonania strony firmowej zależy od kilku czynników, np. od tego, czy tworzymy stronę na gotowym szablonie czy projektujemy i kodujemy szatę graficzną od początku. Od ceny zależy także to, czy witryna będzie rozbudowana i czy treści na nią będą przygotowywane przez naszą agencję.

2. Jaki jest termin realizacji stworzenia strony WWW?
Strony na gotowym szablonie tworzone są dużo szybciej niż te wykonywane od początku przez grafika. Prosta strona firmowa może powstać nawet w kilka dni, choć szablon też należy odpowiednio skonfigurować. Staramy się wykonywać każde zlecenie z ogromną dokładnością i starannością, tak by usługa była wykonana na najwyższym poziomie.

3. Czy obsługa systemu CMS jest łatwa?
CMS WordPress jest najpopularniejszym systemem używanym do projektowania i budowania stron WWW, ponieważ umożliwia łatwe zarządzanie treściami na stronie. Po zakończeniu budowy strony, przygotowujemy krótką instrukcję obsługi systemu, tak by klient z łatwością obsługiwał swoją witrynę.

4. Czy projektujecie tylko strony internetowe?
Nie. Zajmujemy się tworzeniem różnego typu witryn począwszy od tradycyjnych stron czy też sklepów internetowych, a kończąc na blogach i rozbudowanych serwisach.

5. Czy w cenie strony otrzymam domenę i hosting?
Jeżeli zlecisz nam stworzenie strony dla swojej firmy, to otrzymasz tani hosting oraz domenę za darmo.

 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Bydgoszcz