Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Bytom

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Aby zdobyć nowych klientów, należy zrozumieć, czego potrzebują, czego szukają użytkownicy, jakie produkty bądź usługi ich interesują. Skarbnicą wiedzy na ten temat jest wyszukiwarka internetowa, a właściwie zapytania, jakie są w niej wpisywane. Dzięki takim informacjom tworzenie strony jest dużo łatwiejsze i pozwala umieścić na niej odpowiednie treści. Jako doświadczona agencja interaktywna nie tylko stworzymy dla Ciebie stronę WWW, ale także zadbamy o jej promocję poprzez marketing internetowy.

Zalety stron WWW dla Twojej firmy

Posiadanie własnej witryny to w obecnych czasach sprawa priorytetowa, zwłaszcza wtedy, kiedy jest się młodym przedsiębiorcą, dopiero wchodzącym na rynek. Dzięki stronie WWW firma może bardzo wiele zyskać. Po pierwsze może dotrzeć do niezliczonego grona odbiorców, nie tylko na terenie Bytomia (woj. śląskie), ale także w całym kraju i poza jego granicami. To jednak nie koniec korzyści, jakie daje posiadanie własnej strony firmowej. Można jeszcze dodać to, że witryna:

 • gwarantuje szybkie dotarcie do nowych odbiorców,
 • zapewnia globalny zasięg,
 • podnosi sprzedaż produktów,
 • podnosi wiarygodność firmy w oczach klientów,
 • jest najkorzystniejszą formą reklamy,
 • jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
 • daje możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji.

Dalej zastanawiasz się, czy warto posiadać własną witrynę i zacząć sprzedawać swoje produkty online? Zaufaj naszej agencji. Zrobimy co w naszej mocy, aby skutecznie wypromować Twoje usługi poprzez nowoczesne i sprawdzone metody, głównie z zakresu marketingu internetowego. W przypadku witryny dokonujesz tylko jednorazowej opłaty. Witryna i tak będzie dostępna przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Nie ma korzystniejszej formy reklamy w sieci, online.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 1. Ile kosztuje budowa nowoczesnej strony firmowej?
  Wycenę strony internetowej ustalamy indywidualnie. Każde zlecenie jest inne i wymaga innych czynności, dodania innych elementów, funkcjonalności itp. Pod uwagę bierzemy głównie to, z jakim typem strony WWW mamy do czynienia – czy jest to tradycyjna witryna, czy też rozbudowany serwis.
 2. Jaki jest orientacyjny czas zbudowania strony WWW?
  Jeśli klient zdecyduje się na stworzenie prostej strony WWW na gotowym szablonie, to jej konfiguracja i uruchomienie trwa kilka dni roboczych. Jeśli jednak klient będzie chciał, abyśmy zaprojektowali dla niego witrynę od początku do końca, czas ten automatycznie się wydłuża.
 3. Czy mogę zamówić sklep internetowy?
  Tak. W naszej agencji oprócz tworzenia tradycyjnych stron WWW dla firm, budujemy także sklepy internetowe, choć usługa ta jest dużo bardziej skomplikowana i wymaga poświęcenia jej większej ilości czasu.
 4. Responsywność przy tworzeniu stron internetowych. Na czym polega?
  Responsywność to technika pozwalająca dostosować stronę WWW do urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet. Warto zadbać oto, by strona była responsywna, zwłaszcza ze względu na to, że wiele osób, szukając zapytań w Internecie, robi to właśnie za pomocą smartfonów.
 5. Czy poradzę sobie z obsługą strony firmowej?
  Tak, bez najmniejszego problemu. Tworzymy strony oparte na systemie CMS WordPress. Jest to bardzo intuicyjna i łatwa w zarządzaniu platforma, z której korzysta obecnie większość agencji interaktywnych.
 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Bytom