Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Dąbrowa Górnicza

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Projektowanie i budowanie stron WWW – Dąbrowa Górnicza

Coraz więcej przedsiębiorców odkrywa, jak wiele daje stworzenie strony internetowej firmie, która może zacząć być widoczna w sieci. Rozwiązania internetowe oferują wiele możliwości promocyjnych strony. Ogromne znaczenie ma w tym marketing internetowy, głównie reklama w Internecie.

Co zyskasz, jeśli zdecydujesz się na stworzenie strony internetowej?

Aby naprawdę czerpać korzyści z posiadania witryny internetowej dla Twojej firmy, musi ona służyć jako profesjonalna wizytówka , ułatwiająca użytkownikom znalezienie i skontaktowanie się z firmą. Dobrze, gdyby witryna była także zoptymalizowana, czyli dostosowana pod wyszukiwarkę, aby firmę można było znaleźć podczas wyszukiwania online.

 1. Staniesz się bardziej wiarygodny w oczach użytkowników. Prawie 85% konsumentów ufa firmom na podstawie jej recenzji online, co jest możliwe tylko wtedy, gdy zobaczą stronę internetową firmy. Klienci będą ufać Twoim produktom czy też usługom na podstawie Twojej witryny.
 2. Stworzenie prostej strony internetowej nie kosztuje dużo. Za rozsądną cenę firma może zyskać lepsze zaangażowanie online.
 3. Dzięki stronie internetowej zwiększysz sprzedaż. Badania potwierdzają, że ponad 4,5 miliarda ludzi korzysta z Internetu każdego dnia. To daje szansę zaoferowania produktu ponad połowie światowej populacji.
 4. Będziesz mógł nawiązać szybki i bezpośredni kontakt ze swoimi potencjalnymi klientami, a w konsekwencji zyskasz ich zaufanie. Klienci będą chętnie odwiedzać Twoją witrynę i polecać ją innym.

Dlaczego my?

Projektujemy atrakcyjne, przyjazne dla użytkownika strony internetowe, które skutecznie promują to, czym się zajmujesz. Z dumą możemy pochwalić się swoim wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych . Możemy przeprowadzić Cię przez wszystkie aspekty związane z tworzeniem witryny – układ, projekt, nawigację, grafikę, zdjęcia oraz teksty na stronie. Stosujemy także skuteczne strategie marketingowe oraz profesjonalną optymalizację wyszukiwarek.

Jeśli prowadzisz swój biznes w Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie) i chcesz zacząć rozwijać swój biznes i pozycjonować swoją markę na rynku, skuteczna strona internetowa jest jednym ze sposobów na osiągnięcie tego – a my możemy to zrobić dla Ciebie! Z pomocą naszych kreatywnych i profesjonalnych projektantów stron internetowych tworzymy atrakcyjne i przyjazne dla użytkownika projekty stron internetowych.

FAQ – pomoc i odpowiedzi na często zadawane pytania

 1. Wycena witryny – co bierze się pod uwagę?
  Wyceniając usługę, jaką jest stworzenie strony WWW, bierzemy pod uwagę m.in. takie elementy, jak: typ strony (czy będzie to prosta witryna, sklep internetowy, blog itp.), sposób budowy (gotowy szablon czy unikalny projekt graficzny), użyte funkcjonalności na stronie.
 2. Jak długo powstaje strona?
  Zwykle proces ten trwa kilka dni roboczych, o ile witryna budowana jest na gotowym szablonie. W przypadku projektowania i kodowania strony z unikalną szatą graficzną, czas ten wydłuża się nawet do kilkunastu dni roboczych.
 3. Czy strona będzie dostępna w różnych językach?
  Można zamówić stronę WWW w kilku wariantach językowych, ale jest to usługa dodatkowa, a więc także dodatkowo płatna. W celu ustalenia szczegółów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
 4. Wybrałem stworzenie witryny w oparciu o gotowy szablon. O czym powinienem pamiętać?
  Podczas spotkania zostaną ustalone wszelkie szczegóły dotyczące struktury i wyglądu strony. Ważne jest, by później przesłać do nas materiały niezbędne do stworzenia witryny, tj. teksty ofertowe, zdjęcia, wycenę itp.
 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Dąbrowa Górnicza