Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Elbląg

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Tworzenie stron WWW w Elblągu

W dzisiejszym nowoczesnym świecie, w dobie najnowocześniejszych technologii, większość społeczeństwa, żeby nie powiedzieć, że całość, jest podłączona do Internetu w domu, w pracy lub przez smartfony. Jeśli prowadzi się własny biznes, posiadanie strony internetowej jest wręcz koniecznością. To dzięki niej możemy zwiększyć sprzedaż i osiągnąć sukces w sieci.

Korzyści, jakie płyną z posiadania strony internetowej

 1. Całodobowa dostępność.
  Bez względu na to, czy sprzedajesz produkty lub usługi, prowadzisz działalność z lokalu handlowego / przemysłowego lub domu, nie możesz być fizycznie dostępny, aby udzielać informacji swoim klientom lub potencjalnym konsumentom przez całą dobę.
 2. Nieograniczony zasięg.
  Tradycyjne firmy mogą być ograniczone przez ich położenie geograficzne. Na przykład jeśli jesteś sprzedawcą detalicznym cegieł i zapraw, działającym z głównej ulicy, możesz wymagać od klientów odwiedzenia twojego sklepu w celu zakupu produktów.
 3. Przewaga nad konkurencją.
  Istnieje duże prawdopodobieństwo, że twoi konkurenci będą mieli stronę internetową i zdobędą przewagę nad tymi, którzy jej nie mają. Uruchomienie własnej witryny spowoduje, że Twoja firma będzie mogła konkurować na „równych warunkach”.
 4. Wiarygodność i zaufanie wśród klientów.
  Posiadanie atrakcyjnej i łatwej w obsłudze witryny prawdopodobnie spowoduje, że konsumenci będą postrzegać Twoją firmę jako wiarygodną. Jest to w porównaniu do konkurentów, którzy albo nie mają obecności w Internecie, albo tych, którzy mają źle wyglądającą stronę.
 5. Obniżone koszty reklam
  Czy reklamujesz swoją firmę lokalnie? Czy wiesz, jak skutecznie zwiększa sprzedaż? Tradycyjne formy reklamy stały się mniej skuteczne w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci i jeśli nie można zmierzyć sukcesu tych wydatków, może to być strata czasu i pieniędzy.
 6. Zdobycie cennej wiedzy o grupie docelowej – klientach.
  Wychodząc z ostatniej korzyści, tradycyjny marketing lokalny jest mało prawdopodobny i na pewno nie zapewni wglądu konsumenta, który może być przydatny w zwiększaniu sprzedaży.
 7. Zwiększenie sprzedaży.
  Jako właściciel firmy będziesz wiedział, że obecność i ekspozycja mają kluczowe znaczenie dla pozyskiwania nowych klientów. Dobrze zaprojektowana, atrakcyjna strona internetowa z interesującą treścią zwiększy prawdopodobieństwo zwiększenia sprzedaży.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile zapłacę za stworzenie strony internetowej?
  Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Jest to spowodowane tym, że podczas tworzenia strony internetowej pod uwagę bierze się wiele czynników, np. strukturę witryny – czy będzie to prosta strona, czy też rozbudowany serwis albo to, czy klient dostarczy agencji potrzebne materiały, czy też powierzy to zadanie agencji.
 2. Ile trwa przygotowanie projektu?
  Czas, jaki poświęcamy na stworzenie strony uzależniony jest od wielu czynników. Przede wszystkim bierzemy pod uwagę to, czy witryna powstanie na gotowym szablonie czy też klient będzie chciał indywidualnego i unikalnego projektu graficznego. Zwykle proste strony internetowe na gotowych szablonach tworzymy w kilka dni.
 3. Czy witryna będzie responsywna?
  Tak. Wszystkie witryny, które budujemy, są responsywne, czyli dostosowane do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych.
 4. Czy strona będzie dostępna w różnych językach?
  W naszej agencji tworzymy strony wielojęzyczne. Wówczas cena za stworzenie witryny automatycznie wzrasta.
 5. Czy otrzymam wsparcie techniczne przy obsłudze strony?
  Tak. Oferujemy wsparcie techniczne, tworzymy także instrukcje obsługi strony WWW. Strony tworzymy w oparciu o system CMS WordPress, dlatego zarządzanie nimi jest bardzo proste i intuicyjne.
 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Elbląg