Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Gdańsk

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Poznaj 5 najważniejszych korzyści z posiadania strony firmowej

W dzisiejszych czasach jest tak, że wszystkich informacji ludzie doszukują się w Internecie. Ten rodzaj medium zawładnął ludzkością. Statystyki nie kłamią – ponad 95% użytkowników korzysta z Internetu w celach rozrywkowych, informacyjnych, handlowych. Jeśli więc jesteś właścicielem większej lub małej firmy i chcesz osiągnąć sukces w sieci, posiadanie strony internetowej to konieczność. Spraw, by klienci jak najszybciej dowiedzieli się, co możesz dla nich zrobić i w jaki sposób – zareklamuj swoje usługi.
1. Stosunkowo tania forma reklamy w Internecie. Za założenie witryny zapłacisz tylko raz!
2. Całodobowa dostępność. Stronę WWW można odwiedzać o każdej porze dnia i nocy.
3. Zwiększenie sprzedaży. Im większy ruch na stronie, tym większa szansa na dokonanie konwersji, czyli np. dokonanie zakupu.
4. Zdobywanie zaufania klientów i nawiązywanie z nimi kontaktu. Dzięki temu Twoje usługi czy też produkty będą cieszyć się dobrą opinią, a to bardzo ważne w e-biznesie.
5. Zadowolenie klientów. Sprawa najważniejsza – jeśli klient szybko znajdzie to, czego szuka, z pewnością będzie zadowolony i odwiedzi witrynę jeszcze nie raz.

Jak przebiega realizacja zlecenia na stworzenie strony WWW w Gdańsku?

Skuteczna strona internetowa powinna przewidywać potrzeby użytkownika, który musi mieć kontrolę nad witryną w celu łatwej nawigacji i wykonywania żądanych czynności bez trudności. Takie właśnie są nasze strony internetowe – proste, czytelne, dostosowane pod wyszukiwarek, nowoczesne i intuicyjne.

Realizacja zlecenia przebiega w kilku krokach. Na początku ustalamy z klientem szczegóły, m.in. to,jak ma wyglądać struktura strony. Kiedy wszystko jest uzgodnione, podpisujemy umowę. Kolejny krok to dostarczenie materiałów przez klienta i praca nad stroną. Przygotowany projekt wysyłamy klientowi do akceptacji. Jeśli nie trzeba nanosić poprawek i mamy zielone światło, uruchamiamy domenę i umieszczamy witrynę na hostingu klienta. Przekazujemy mu dane dostępowe oraz krótką instrukcję, jak zarządzać witryną. Dodatkowo na początku służymy pomocą w jej zarządzaniu.

Kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić?

Chcemy zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania dla ich obecności w Internecie. Nasze usługi projektowania stron internetowych cieszą się zaufaniem wielu małych i średnich firm, które chcą poprawić swoją obecność w Internecie i zwiększyć sprzedaż. Naszym głównym celem jest pomoc właścicielom firm w zarabianiu większych pieniędzy. Owszem, ważna jest szybka sprzedaż, ale ważniejszy jest zwrot z inwestycji, prawda? Gdy opracujemy odpowiedni plan i cele biznesowe, możemy przystąpić do realizacji zlecenia.
W branży działamy nieprzerwanie już przeszło 10 lat. Jako doświadczona agencja interaktywna oferujemy:

 • kreatywne projekty dostosowane do potrzeb klienta,
 • doskonałe umiejętności techniczne,
 • działania promujące witrynę w oparciu o szeroko pojęty marketing internetowy,
 • fachowe doradztwo i wsparcie,
 • dostosowanie strony pod wyszukiwarkę,
 • atrakcyjne ceny,
 • terminowe wykonanie usługi.

Prowadzisz własny biznes w Gdańsku? Myślisz o założeniu strony internetowej dla swojej firmy? Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z tworzeniem stron WWW, zadzwoń lub napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązania.

FAQ dotyczące realizacji stron internetowych

1. Ile zapłacę za stworzenie nowoczesnej strony firmowej?

Cena za wykonanie strony uzależniona jest przede wszystkim od ilości wybranych funkcjonalności, sposobu wykonania, czasu zaprojektowania strony.

2. Jak długo trwa tworzenie strony internetowej?

3. Czym są responsywne strony internetowe?

Responsywność strony to jej wersja mobilna. Tworzone przez nas strony są przystosowane do urządzeń mobilnych – tabletów i smartfonów.

4. Czy będę mógł samodzielnie zarządzać witryną?

Strony internetowe tworzymy w oparciu o system WordPress lub autorski CMS – system zarządzania treścią. Jest to aplikacja internetowa, która umożliwia łatwe utworzenie strony internetowej i jej rozbudowę, a także łatwe zarządzanie.

5. Jak wygląda współpraca?

Realizacja zlecenia przebiega w kilku krokach. Po ustaleniu szczegółów zlecenia, podpisujemy umowę i przystępujemy do pracy nad stroną. Na każdym etapie współpracy służymy doradztwem i jesteśmy w stałym kontakcie z klientem. Po akceptacji projektu klient otrzymuje dane dostępowe do strony, by móc samodzielnie nią zarządzać.

 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Gdańsk