Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Gdynia

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Strona internetowa to doskonały sposób na zaprezentowanie klientom swoich produktów lub usług w sieci. Bez względu na to, jakie świadczysz usługi czy też jakie produkty sprzedajesz, możesz dzielić się cennymi wskazówkami ze swoimi klientami, jak z nich korzystać, jak o nie dbać itp. Dzięki temu zbudujesz pozytywne relacje z klientem i szybko zyskasz ich zaufanie. W konsekwencji klienci będą wiedzieć, że sklep czy też firma, którą prowadzisz jest na tyle wiarygodna, że warto skorzystać z jej usług.

Strona internetowa jest niezbędna, aby zaistnieć w Internecie. Nie bez przyczyny uznaje się ją za wizytówkę firmy. Klient odwiedzając witrynę od razu powinien wiedzieć, czym się zajmujemy, jaka jest nasza oferta i dane kontaktowe. Nasza agencja specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych dla firm. Strony są proste, nowoczesne, mają ciekawy design i są bardzo intuicyjne.

Strona internetowa dla firmy – zalety

Dzięki stronie internetowej poprawisz widoczność firmy w sieci. Zaczniesz docierać do szerokiego grona odbiorców. W ten sposób wygeneruje się spory ruch na stronie. Im więcej użytkowników trafi na naszą stronę, tym większa szansa na to, że wzrośnie liczba konwersji – użytkownik dokona zakupu, pobierze numer kontaktowy ze strony, zostawi komentarz na blogu itp. Posiadanie strony internetowej przynosi firmie wiele korzyści:

 • pozwala zaoszczędzić na kosztach drukowania i dystrybucji,
 • ułatwia dotarcie do nowych klientów, rozszerza lokalny zasięg,
 • pozwala kształtować wizerunek marki w sieci,
 • ułatwia promowanie i sprzedawanie produktów/usług,
 • ułatwia komunikację z klientem.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto posiadać stronę firmową i masz w związku z tym jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie z zakresu budowania stron WWW, marketingu internetowego, pozycjonowania, reklamy w Internecie itp.

Projektowanie stron internetowych w Gdyni – oferta

Specjalizujemy się głównie w tworzeniu stron internetowych dla firm, pomagamy wybrać odpowiednią domenę, hosting, zajmujemy się także audytem strony, zajmujemy się pisaniem contentu, czyli treści na stronę. Jak wygląda współpraca? Na początku ustalamy z klientem wszystkie szczegóły dotyczące witryny zwłaszcza jej wyglądu, rozmieszczeniem poszczególnych elementów na stronie, liczby podstron. Następnie podpisywana jest umowa. Kolejny krok to wysłanie materiałów przez klienta – treści, zdjęć itp. Kiedy mamy już wszystkie niezbędne materiały, możemy przystąpić do tworzenia witryny dla Twojej firmy. Przygotowany projekt wysyłamy klientowi do akceptacji. Jeśli nie ma on żadnych uwag, uruchamiamy stronę na wybranej domenie i przesyłamy klientowi wszystkie dane dostępowe, tak by mógł od tej pory samodzielnie zarządzać swoją witryną poprzez system CMS WordPress. Tak w dużym uproszczeniu wygląda współpraca z naszą agencją.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i chciałbyś zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje, zachęcamy do obejrzenia naszego portfolio. W razie pytań służymy fachowym doradztwem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość usług.

Dlaczego my? Kilka słów o nas

ZAKI to agencja interaktywna, która działa nieprzerwanie już od ponad 10 lat. Specjalizuje się zarówno w tworzeniu, jak i promowaniu firm na rynku lokalnym, krajowym i międzynarodowym poprzez szeroko pojęty marketing internetowy. Mimo, że na rynku działamy już tak długo i mamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę w branży, to i tak stale się rozwijamy i doszkalamy. Wszystko to robimy dla naszych klientów, by móc zaoferować im najwyższą jakość usług.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące stron www

1. Ile kosztuje budowa nowoczesnej strony firmowej?
Cena ustalana jest w zależności od typu witryny (prosta strona WWW, sklep internetowy, blog…), liczby podstron, funkcjonalności itp. Ze względu na sporą liczbę czynników, wycena ustalana jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę strony internetowej.

2. Jak długo potrwa stworzenie strony internetowej?
To w dużej mierze zależy od tego, z jakim typem witryny mamy do czynienia – czy jest to tradycyjna strona WWW z kilkoma podstronami, czy też rozbudowany serwis internetowy, np. sklep. Poza tym to, jak długo potrwa stworzenie witryny, zależy jeszcze od tego, czy będzie ona tworzona na gotowym szablonie, czy też grafik będzie przygotowywał unikalny projekt od początku do końca.

3. Jak przebiega proces tworzenia strony?
Uproszczony proces przedstawiliśmy w nagłówku dotyczącym naszej oferty.

4. Czy korzystacie z gotowych szablonów?
Przy tworzeniu strony korzystamy zarówno z gotowych szablonów, jak i przygotowujemy projekt strony od samego początku. Wybór należy do klienta.

5. Czy będę miał wpływ na wygląd strony?
Tak. Na początku ustalamy z klientem wszystkie szczegóły dotyczące witryny, m.in. to, jak ma wyglądać strona, jakie kolory mają w niej dominować, jak ma wyglądać cała struktura strony itp. Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego chcemy dowiedzieć się, czego dokładnie od nas oczekuje.