Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Gliwice

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Wizytówka firmy, czyli dlaczego warto posiadać stronę WWW

Strony internetowe stają się wizytówką firm. To dzięki nim można zaprezentować klientom swoje usługi i produkty w bardzo łatwy sposób. Posiadanie własnej witryny ma szereg korzyści. Przede wszystkim strona ułatwia interakcję z klientem – można łatwo nawiązać kontakt z użytkownikiem, odpowiadając na jego pytania. Budowanie świadomości to kolejna korzyść. Dzięki odpowiednim strategiom z zakresu marketingu internetowego możliwe jest skuteczne zwiększenie świadomości marki w sieci, a to z kolei czyni firmę bardziej wiarygodną. Klienci z pewnością bardziej zaufają firmie, która jest obecna na rynku i cieszy się uznaniem wśród użytkowników Internetu. Globalny zasięg pozwala dotrzeć z ofertą świadczonych usług do klientów na całym świecie. Dzięki temu znacznie zwiększa się ruch na stronie. Klienci chętnie odwiedzają naszą witrynę, dokonują zakupu, a to z kolei przekłada się na wzrost zysków.

Strona internetowa poprawia obecność firmy w Internecie i zmienia jej markę. To główny powód, dla którego warto zdecydować się na stworzenie strony WWW dla swojej firmy. Może to być na początku prosta strona z kilkoma podstronami, a później można ją rozbudować, stworzyć bloga lub sklep internetowy. Wybór należy do nas.

Oferta na tworzenie stron internetowych dla firm w Rzeszowie

Swoją ofertę kierujemy głównie do właścicieli firm. Tworzymy proste, nowoczesne i funkcjonalne strony WWW, które przyciągną nowych klientów do Twojej firmy. Realizujemy zlecenia szybko i terminowo. Decydując się na współpracę z nami nie musisz martwić się o dodatkowe, ukryte koszty. Jesteśmy uczciwi i dbamy o jak najlepszą współpracę z klientem, a wygląda ona następująco:

1. Ustalanie szczegółów związanych z wyglądem strony z klientem.
2. Podpisanie umowy.
3. Przesłanie przez klienta materiałów do strony – tekstów, zdjęć itp.
4. Prace nad stroną – projektowanie, konfigurowanie szablonu, kodowanie.
5. Przesłanie projektu klientowi do akceptacji.
6. Uruchomienie strony na domenie.
7. Przesłanie klientowi danych dostępowych do strony.

Pamiętaj, nawet najlepiej zaprojektowana strona internetowa nie jest zbyt przydatna, jeśli nie znajdziesz jej w sieci. Nasza agencja zrobi wszystko, by Twoja witryna zaistniała w Google. Specjalizujemy się także w reklamie w Internecie, prowadzimy kampanie w Google Ads. Zajmujemy się także pisaniem treści na strony internetowe. Wszystko z myślą o kliencie i jego potrzebach.

Co nas wyróżnia na tle innych agencji?

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, założoną w 2007 roku, z długą listą bardzo zadowolonych klientów. Jesteśmy certyfikowanymi ekspertami w zakresie zarządzania kampaniami w Google Ads, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) oraz marketingu internetowego.
Tworzymy strony internetowe, które są:

 • profesjonalnie wykonane, z uwzględnieniem najnowszych standardów,
 • zbudowane stosunkowo szybko i niedrogo,
 • przyjazne dla urządzeń mobilnych (responsywne),
 • zoptymalizowane dla Google.

Jesteśmy bardzo skoncentrowani na kliencie i wiemy, że nasz sukces zależy od opinii klienta. Nasz zgrany zespół składa się ze specjalistów o różnorodnych umiejętnościach, zarówno w zakresie budowania, projektowania stron WWW, jak i marketingu online, sprzedaży, zarządzania danymi. Skontaktuj się z nami już dziś, aby skorzystać z naszych najlepszych ofert! Zadzwoń lub napisz do nas. Pozwól nam szybko stworzyć nową stronę internetową dla Twojej firmy w Google!

Często zadawane pytania – FAQ

1. Ile zapłacę za stworzenie strony internetowej?
Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Jest to spowodowane tym, że podczas tworzenia strony internetowej pod uwagę bierze się wiele czynników, np. strukturę witryny – czy będzie to prosta strona, czy też rozbudowany serwis albo to, czy klient dostarczy agencji potrzebne materiały, czy też powierzy to zadanie agencji.

2. Ile trwa przygotowanie projektu?
Czas, jaki poświęcamy na stworzenie strony uzależniony jest od wielu czynników. Przede wszystkim bierzemy pod uwagę to, czy witryna powstanie na gotowym szablonie czy też klient będzie chciał indywidualnego i unikalnego projektu graficznego. Zwykle proste strony internetowe na gotowych szablonach tworzymy w kilka dni.

3. Czy witryna będzie responsywna?
Tak. Wszystkie witryny, które budujemy, są responsywne, czyli dostosowane do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

4. Czy strona będzie dostępna w różnych językach?
W naszej agencji tworzymy strony wielojęzyczne. Wówczas cena za stworzenie witryny automatycznie wzrasta.

5. Czy otrzymam wsparcie techniczne przy obsłudze strony?
Tak. Oferujemy wsparcie techniczne, tworzymy także instrukcje obsługi strony WWW. Strony tworzymy w oparciu o system CMS WordPress, dlatego zarządzanie nimi jest bardzo proste i intuicyjne.

 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Gliwice