Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Gorzów Wielkopolski

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Budowanie firmowych stron w Gorzowie Wielkopolskim

Jeśli chcesz mieć skuteczną stronę internetową lub taką, która pomoże Ci przenieść swój biznes na wyższy poziom, musisz zdecydować się na zlecenie stworzenia witryny profesjonalnej agencji, czyli nam. Pamiętaj, że strona WWW nie jest wydatkiem. Jest to inwestycja, ponieważ otrzymasz zwrot pieniędzy w określonym czasie. Aby Twoja inwestycja się spłaciła, musisz upewnić się, że strona jest profesjonalnie zaprojektowana, funkcjonalna, dopasowana pod wyszukiwarki internetowe, ma wartościowe treści itp.

Zalety posiadania strony WWW

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego witryna jest tak ważna, zapoznaj się z listą korzyści, jakie może przynieść Twojej firmie.

 1. Buduje wiarygodność w Internecie.
 2. Jest prosta w konfiguracji.
 3. Obniża koszty.
 4. Usprawnia obsługę klienta.
 5. Jest dostępna przez całą dobę.
 6. Pomaga dotrzeć do ogromnej liczby klientów.
 7. Oszczędza czas.
 8. Daje przewagę nad konkurencją.

Połączenie stworzenia własnej witryny z usługami z obszaru marketingu internetowego, zapewnia wiele korzyści zarówno dla dużych, jak i małych firm. Ponieważ coraz więcej osób jest obecnych i polega na Internecie, reklama w Internecie staje się wydajną i lepszą strategią marketingową. Gdy będziesz kontynuować prace nad strategiami marketingowymi, Twoja firma zacznie przynosić coraz więcej zysków, nie tylko pod względem finansowym. Więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, teraz jest dobry moment, aby Twoja firma skoncentrowała się na stworzeniu strony internetowej.

Jak wygląda współpraca z naszą agencją?

Jeśli zdecydujesz, że chcesz zaufać właśnie nam – doświadczonej i profesjonalnej agencji, stworzymy dla Ciebie stronę internetową, przechodząc przez kilka etapów. Na początku współpracy ustalamy z klientem, jak mniej więcej ma wyglądać witryna. Zależy nam, by poznać, jakie są oczekiwania i potrzeby klienta, w jakiej branży działa firma itp. W ten sposób łatwiej nam będzie określić cel, jaki ma spełniać strona WWW. Po wstępnych konsultacjach przystępujemy do podpisania umowy. Później czekamy, że klient prześle materiały niezbędne do zbudowania strony – zdjęcia, cennik usług, szczegóły oferty itp. Po otrzymaniu tych informacji przystępujemy do analizy i ustalenia całej struktury strony. Przesyłamy do klienta szkic i po zaakceptowaniu projektu możemy rozpocząć pracę nad projektem graficznym strony. Istnieje także możliwość zbudowania strony internetowej na gotowym szablonie. Wybór należy do klienta. Budujemy kolejne podstrony, zajmujemy się także pisaniem treści na strony, w razie potrzeby instalujemy odpowiednie wtyczki. Gdy strona jest gotowa i zaakceptowana przez klienta, umieszczamy ją na hostingu i przekazujemy dane potrzebne do logowania oraz instrukcję obsługi, tak by klient mógł samodzielnie zarządzać witryną. W razie jakichkolwiek problemów, służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Dlaczego warto współpracować z naszą agencją?

Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad 10 lat. Nasz zgrany zespół specjalistów tworzy projekty witryn od prostych usług projektowania stron internetowych po duże sklepy e-commerce. Każdemu klientowi zapewniamy wsparcie techniczne. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.
Prowadzisz firmę w Gorzowie Wielkopolskim (woj. lubuskie)? Nie wiesz, czego potrzebujesz? Oferujemy bezpłatną analizę witryny oraz konsultacje marketingowe z naszymi ekspertami. Skontaktuj się z nami już dziś.

FAQ – pomoc i odpowiedzi na często zadawane pytania

 1. Jakie elementy bierze się pod uwagę podczas wyceny strony internetowej?
  Nie ma jednej konkretnej ceny, jaką klient zapłaci za stworzenie strony, ponieważ zbyt wiele czynników składa się na projekt oraz budowę witryny. W związku z tym każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Wiele zależy od typu witryny. Mniej pracy należy włożyć w prostą witrynę z kilkoma podstronami, a dużo więcej czasu należy poświęcić np. rozbudowanemu serwisowi internetowemu, np. sklepowi online.
 2. Jak długo trwa stworzenie prostej strony WWW dla firmy?
  Najczęściej proces ten trwa kilka dni roboczych. Tyle czasu zajmuje nam stworzenie prostej strony firmowej, opartej na gotowym szablonie. Z kolei w przypadku projektowania i kodowania serwisu internetowego, czas ten automatycznie wydłuża się, przynajmniej o kilkanaście dni.
 3. Czy istnieje możliwość stworzenia strony w kilku wersjach językowych?
  Można zamówić stronę WWW w kilku wariantach językowych, ale jest to usługa dodatkowa, a więc także dodatkowo płatna. W celu ustalenia szczegółów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
 4. Zdecydowałem się na budowę strony internetowej na gotowym szablonie. Czy jest coś, o czym powinienem pamiętać?
  Podczas spotkania zostaną ustalone wszelkie szczegóły dotyczące struktury i wyglądu strony. Ważne jest, by później przesłać do nas materiały niezbędne do stworzenia witryny, tj. teksty ofertowe, zdjęcia, wycenę itp.
 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Gorzów Wielkopolski