Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Kalisz

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Zalety posiadania prostej strony firmowej

Każdy, kto prowadzi własny lokalny biznes, prędzej czy później będzie chciał zacząć rozszerzać swoje usługi na większą skalę. Nieoceniona w tej kwestii jest strona internetowa, dzięki której można szybko dotrzeć do nowych klientów na terenie całego kraju, a nawet na świecie!

Oto 5 najważniejszych zalet posiadania prostej strony internetowej firmy.

 1. Proste strony internetowe łatwiej konwertują.
 2. Proste strony WWW szybciej się ładują.
 3. Proste witryny są przyjazne dla urządzeń mobilnych.
 4. Proste strony internetowe są tańsze.
 5. Proste witryny są bardziej przyjazne dla przeciętnego użytkownika.

Jeśli jesteś młodym przedsiębiorcą i prowadzisz swoją firmę w Kaliszu (woj. wielkopolskie), skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak szybko można odnieść sukces w Internecie. Nie tylko zbudujemy dla Ciebie stronę internetową, ale także zajmiemy się jej promocją poprzez marketing internetowy. Reklama w Internecie to nasza specjalność! Wiemy, jakich metod i narzędzi użyć, by sprzedaż wzrosła i zaczęła przynosić zyski.

Posiadanie strony internetowej daje ogromną przewagę nad konkurencją, tak naprawdę w każdej branży. Jeśli więc chcesz szybko dotrzeć do wybranej grupy docelowej i przekonać ich, że powinni odwiedzić właśnie Twoją stronę i skorzystać właśnie z Twoich usług, zdecyduj się nawiązać współpracę z ZAKI. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Jakie strony internetowe budujemy?

 1. Funkcjonalne. Mogą stworzyć funkcjonalną stronę internetową za pomocą wszelkich środków, ponieważ dysponują wiedzą i doświadczeniem, aby stworzyć najlepszą i najkorzystniejszą stronę internetową, która jest łatwo dostępna na różnych platformach.
 2. Zoptymalizowane pod SEO. Dzięki optymalnej stronie internetowej firmy będą mogły dotrzeć do odbiorców docelowych w lepszym formacie, co może również zwiększyć marże. Specjaliści mogą wywrzeć pożądany wpływ, dlatego nie można zignorować wymogu posiadania usług profesjonalnego programisty.
 3. Proste i jednocześnie nowoczesne. Profesjonalista zaprojektuje stronę internetową zorientowaną na użytkownika ze zoptymalizowanymi funkcjami i prostymi narzędziami do nawigacji. Pomoże to klientom w łatwym przeglądaniu strony internetowej, a pożądane wyniki mogą być również szybsze.
 4. Atrakcyjne pod względem wizualnym. Profesjonaliści zaprojektują witrynę w taki sposób, aby szybko ją pobierać lub przesyłać, aby skupić uwagę, jeśli użytkownik nie zostanie zakwestionowany. Zwykły czas uwagi użytkownika na przesłanie strony internetowej wynosi tylko kilka sekund.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Tworzymy proste strony oparte na gotowych szablonach, a także projektujemy i budujemy rozbudowane serwisy internetowe, w tym sklepy online z rozbudowanym systemem płatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług, zadzwoń lub napisz do nas.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 1. Ile czasu zajmuje stworzenie strony internetowej?
 2. Budowa prostej strony internetowej, na gotowym szablonie, zajmuje kilka dni roboczych, pod warunkiem, że klient szybko dostarczy wszystkie potrzebne materiały. W przypadku budowy rozbudowanych serwisów internetowych czas ten wydłuża się i może trwać nawet kilka tygodni.
 3. Jakie materiały powinien dostarczyć klient?
 4. Zwykle klient dostarcza takich materiałów, jak: zdjęcia produktów, treści na konkretne podstrony, profile pracowników, filmy wideo, wyceny usług.
 5. Z kim będę się kontaktować podczas wykonywanego zlecenia?
 6. Osobą odpowiedzialną za projekt jest kierownik projektu. To on zarządza całym procesem tworzenia witryny i to właśnie on kontaktuje się z klientami na każdym etapie współpracy.
 7. Czy istnieje możliwość, aby teksty na strony przygotował copywriter?
 8. Tak, istnieje taka możliwość. Nasz specjalista przygotuje unikalne i nasycone słowami kluczowymi treści na stronę, używając do tego języka korzyści, tak by zachęcić klienta do kupna produktów. Przygotowywanie tekstów przez copywritera to usługa dodatkowa.
 9. Na jakiej platformie tworzymy strony internetowe?
 10. Korzystamy z systemu CMS WordPress. Jest to platforma, która jest łatwo dostępna dla naszych klientów do samodzielnej aktualizacji, jest przyjazna dla wyszukiwarek i łatwa do integracji z firmami zewnętrznymi.
 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Kalisz