Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Katowice

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Prowadzisz własną firmę? Chcesz poszerzyć zasięg swoich usług, tak by oferta trafiała nie tylko do mieszkańców Katowic, a do większej liczby odbiorców na całym świecie? Koniecznie zdecyduj się na stworzenie strony internetowej, dzięki której zmienisz zasięg firmy z lokalnego na krajowy, a nawet międzynarodowy! Dzięki temu zaczniesz być widoczny w sieci, strona będzie generowała większy ruch, a w konsekwencji Twoją stronę będzie odwiedzało coraz więcej nowych klientów. To z kolei przełoży się na zwiększenie zysków firmy, a Ty odniesiesz sukces.

Strona internetowa to wizytówka firmy, która może przynieść jej szereg korzyści. Statystyki mówią same za siebie – obecnie ponad 90% użytkowników szuka w Internecie lokalnych firm. Wyjdź więc im naprzeciw i zaprezentuj swoją ofertę w taki sposób, by zachęcić ich do tego, by skorzystali właśnie z Twoich usług, a nie z usług konkurencji. Specjalnie dla Ciebie stworzymy stronę, która będzie nowoczesna, będzie atrakcyjna pod względem wizualnym, intuicyjna i responsywna.

Najważniejsze korzyści z posiadania strony internetowej

Co zyskasz, jeśli staniesz się posiadaczem własnej strony internetowej? Korzyści jest naprawdę wiele. Przede wszystkim:

 • oszczędzisz czas i pieniądze,
 • zwiększysz zyski,
 • poprawisz wizerunek marki,
 • zaczniesz docierać do wybranej grupy docelowej,
 • zaczniesz nawiązywać szybkie kontakty z klientami.

Nie ma korzystniejszej i szybszej formy reklamy swoich usług, niż strona internetowa. Reklamy drukowane wymagają bardzo dużego nakładu środków i nie dają gwarancji, że przekaz trafi do odpowiednich osób. Z kolei strona WWW jest dostępna całodobowo, w każdy dzień tygodnia i zapewnia, że oferta dotrze do nieskończonej liczby potencjalnych klientów.

Profesjonalne tworzenie stron WWW w Katowicach

Specjalizujemy się w kompleksowym tworzeniu stron internetowych, które są dostosowane pod wyszukiwarkę, są responsywne (poprawnie wyświetlają się na telefonie, tablecie), mają nowoczesny design i łatwo się nimi zarządza poprzez system CMS WordPress.
Projekty, które wykonaliśmy dostępne są na naszej stronie, dlatego zachęcamy do jej odwiedzenia i szczegółowego zapoznania się z ofertą. Oprócz tworzenia witryn, zajmujemy się także pozycjonowaniem stron, wykonywaniem audytów, reklamą w serwisach społecznościowych, prowadzeniem kampanii w Google Ads.

Tworzymy i obsługujemy strony internetowe dla firm. Sprawdź!

Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wybrać właśnie naszą agencję? Jesteśmy profesjonalistami, nie tylko w zakresie budowania skutecznych stron internetowych, ale także w innych usługach marketingu internetowego – optymalizacja wyszukiwarek SEO, reklama w Internecie, Google Ads, portale społecznościowe itp. Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że nad Twoją stroną WWW pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów z SEO/SEM. Co zyskasz, jeśli podejmiesz współpracę z ZAKI? Staniesz się posiadaczem skutecznej strony internetowej, dzięki której osiągniesz sukces w Internecie – dotrzesz do szerokiego grona odbiorców, pozyskasz nowych klientów i zwiększysz dochody bardzo niskim kosztem nakładu.

Nasze atuty:

 • wysoka jakość usług,
 • wykwalifikowany personel,
 • terminowość,
 • konkurencyjne ceny.

Osoby zainteresowane współpracą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na każde pytanie, doradzimy i pomożemy przy wyborze szablonu strony, nazwy domeny itp.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje budowa nowoczesnej strony firmowej?
Wycenę strony internetowej ustalamy indywidualnie. Każde zlecenie jest inne i wymaga innych czynności, dodania innych elementów, funkcjonalności itp. Pod uwagę bierzemy głównie to, z jakim typem strony WWW mamy do czynienia – czy jest to tradycyjna witryna, czy też rozbudowany serwis.

2. Jaki jest orientacyjny czas zbudowania strony WWW?
Jeśli klient zdecyduje się na stworzenie prostej strony WWW na gotowym szablonie, to jej konfiguracja i uruchomienie trwa kilka dni roboczych. Jeśli jednak klient będzie chciał, abyśmy zaprojektowali dla niego witrynę od początku do końca, czas ten automatycznie się wydłuża.

3. Czy mogę zamówić sklep internetowy?
Tak. W naszej agencji oprócz tworzenia tradycyjnych stron WWW dla firm, budujemy także sklepy internetowe, choć usługa ta jest dużo bardziej skomplikowana i wymaga poświęcenia jej większej ilości czasu.

4. Responsywność przy tworzeniu stron internetowych. Na czym polega?
Responsywność to technika pozwalająca dostosować stronę WWW do urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet. Warto zadbać oto, by strona była responsywna, zwłaszcza ze względu na to, że wiele osób, szukając zapytań w Internecie, robi to właśnie za pomocą smartfonów.

5. Czy poradzę sobie z obsługą strony firmowej?
Tak, bez najmniejszego problemu. Tworzymy strony oparte na systemie CMS WordPress. Jest to bardzo intuicyjna i łatwa w zarządzaniu platforma, z której korzysta obecnie większość agencji interaktywnych.

 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Katowice