Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Kraków

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Dlaczego strona WWW jest tak ważna dla firmy?

Strona internetowa to wizytówka każdej firmy. Posiadanie własnej witryny, pozwala w profesjonalny sposób zaprezentować świadczone usługi czy też sprzedawane produkty w sieci. W ten sposób firma podnosi swój prestiż i zdobywa zaufanie klientów. Poza tym strona firmowa jest dostępna całodobowo i ma globalny zasięg, dzięki któremu docieranie do klientów na całym świecie jest tak niesamowicie szybkie. To jednak nie koniec korzyści, jakie wynikają z posiadania strony firmowej. Twoja firma może zyskać o wiele więcej, a mianowicie:

 • wzrost popularyzacji marki,
 • budowanie wizerunku firmy,
 • poznanie oczekiwań klienta,
 • stałą obecność w Internecie,
 • kontakt z szerokim gronem odbiorców,
 • zwiększenie dochodów małym kosztem nakładów,
 • zdobycie przewagi nad konkurencją.

Strony internetowe tworzymy w oparciu o system CMS WordPress. Obecnie jest to najpopularniejszy system stosowany do tworzenia stron WWW, ponieważ pozwala w bardzo łatwy sposób zarządzać treścią na stronie. Właściciel firmy, po zbudowaniu witryny i przekazaniu danych dostępowych, bez problemu będzie mógł zarządzać witryną.

Tworzenie stron internetowych w Krakowie. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu stron internetowych dla firm, a także świadczymy usługi związane z szeroko pojętym marketingiem internetowym, który opiera się na takich działaniach, jak prowadzenie kampanii linków sponsorowanych w Google Ads czy też tworzenia kont w serwisach społecznościowych. Tworzone przez nas strony internetowe dla firm są nowoczesne, responsywne (przystosowane do urządzeń mobilnych) i zarządzane przez system CMS. Przy projektowaniu stron dbamy o to, by witryna była intuicyjna i miała łatwą nawigację. Dzięki temu klient po wejściu na stronę od razu znajdzie informacje, jakie go interesują.

W ramach usługi tworzenia stron internetowych dla firm zapewniamy:

1. Opracowanie szaty graficznej. Klient może wybrać gotowy szablon lub zdecydować się na indywidualny projekt graficzny witryny. Staramy się, by każde zlecenie było przygotowywane z dbałością o każdy szczegół, tak by strona spełniała najwyższe standardy użyteczności.
2. Przygotowanie treści. Klient może podesłać nam własne materiały w postaci zdjęć, gotowych treści na poszczególne podstrony lub powierzyć nam to zadanie.
3. Responsywność. Technika ta umożliwia dostosowanie witryny do poprawnego wyświetlania się jej na urządzeniach mobilnych. To znacznie ułatwia nawigację i zwiększa czytelność strony.
4. Przygotowanie witryny pod pozycjonowanie. Samo utworzenie strony nie wystarczy, trzeba jeszcze zadbać o to, by była widoczna w Google, najlepiej na jak najwyższej pozycji wśród wyników wyszukiwarki.

Agencja interaktywna czy freelancer – kogo wybrać?

Świadczone przez nas usługi adresowane są zarówno do małych, jak i większych firm, a także osób prywatnych, które nie posiadają działalności. Proponujemy nieszablonowe rozwiązania w związku z tworzeniem stron, skuteczne kampanie reklamowe oraz efektywny marketing internetowy. Jako prężnie rozwijająca się agencja interaktywna oferujemy szeroki zakres usług, w skład których wchodzi projektowanie stron www, zakładanie sklepów internetowych, przygotowanie i prowadzenie portali społecznościowych, a także promowanie firm poprzez szeroko pojęty marketing internetowy w wyszukiwarkach. Dzięki naszym profesjonalnym usługom staniesz się widoczny w sieci, a Twoja firma odniesie sukces!

Dlaczego warto nam zaufać?

 • zapewniamy kompleksową obsługę reklamową w Internecie,
 • korzystamy z nowoczesnych technologii,
 • posiadamy wiedzę, umiejętności oraz długoletnie doświadczenie w branży,
 • dostosowujemy strony pod wyszukiwarkę Google,
  jesteśmy zgranym zespołem specjalistów,
 • z zaangażowaniem podchodzimy do realizacji każdego projektu,
 • świadczymy usługi zarówno dla małych firm, jak i dużych korporacji.

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w tej dziedzinie, możemy zbudować stronę, która pozwoli w łatwy i szybki sposób wypromować markę w sieci i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Ile kosztuje budowa nowoczesnej strony firmowej?
Cena za wykonanie strony uzależniona jest przede wszystkim od: ilości wybranych funkcjonalności, sposobu wykonania, czasu zaprojektowania strony.

2. Do czego potrzebny jest hosting?
Hosting to inaczej serwer plików – określona przestrzeń na komputerze zarezerwowaną dla klienta. Posiadanie konta hostingowego jest konieczne do działania stron, sklepów internetowych i innych witryn. Nasza firma oferuje szeroki zestaw usług hostingowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

3. Czym jest system CMS i jaką pełni rolę?
CMS to system zarządzania treścią na stronach internetowych. Jest to oprogramowanie, dzięki któremu można stworzyć własną witrynę. Każdy właściciel strony opartej na systemie CMS może dowolnie edytować witrynę – dodawać/usuwać podstrony, zdjęcia, treści itp. Do najpopularniejszych Systemów Zarządzania Treścią należy obecnie WordPress.

4. Jak długi jest termin realizacji?

Proces tworzenia strony internetowej jest bardzo złożony, dlatego ciężko jest przewidzieć czas realizacji strony. Mana niego wpływ wiele czynników – struktura strony, rodzaj witryny itp. Z pewnością stworzenie strony WWW opartej na gotowym szablonie trwa szybciej niż zaprojektowanie i zbudowanie witryny pod indywidualne potrzeby i wymagania klienta.

5. Czy mogę sam zarządzać swoją stroną?
Obsługa CMS jest bardzo prosta, dlatego każdy jest w stanie na bieżąco rozbudowywać, modyfikować oraz aktualizować witrynę. Wystarczy znać login oraz hasło.

 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Kraków