Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Łódź

  • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
  • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
  • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
  • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
  • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
  • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
  • Unikalna szata graficzna

Korzyści płynące z posiadania strony internetowej

Strony internetowe są niezbędne do budowania wizerunku marki w sieci, przyciągania klientów, zwiększania przychodów i utrzymania pozytywnej opinii na tle konkurencji. Posiadanie własnej strony WWW to jedna z najkorzystniejszej formy reklamy w Internecie, w przeciwieństwie do reklamy drukowanej. Kolejna istotna zaleta do globalny zasięg witryny. Oferta firmy może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców w bardzo szybkim czasie.
Jakie jeszcze korzyści płyną z posiadania własnej strony firmowej? Z pewnością jest nią całodobowa dostępność do informacji na temat usług czy też produktów. Nie da się ukryć, że promowanie usług 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu generuje zdecydowanie większe zyski niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej witryny sklepowej. Kolejna istotna sprawa to przewaga nad konkurencją. Jeśli zależy nam na prześcignięciu konkurencji, posiadanie strony internetowej to wręcz konieczność. Tylko w taki sposób przyciągnie się grupę docelową i zachęci się ją do częstego odwiedzania witryny.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Łodzi – oferta

Tworzymy responsywne strony internetowe, które prezentują się dobrze na każdym urządzeniu mobilnym typu tablet czy smartfon, z uwzględnieniem całego układu strony oraz jej poszczególnych elementów. Pamiętaj, że jeśli nie zadbasz o mobilną wersję swojej strony, nie tylko uzyskasz mniejszy ruch i stracisz potencjalnych klientów, ale także zniszczysz markę.

Każde zlecenie realizowane jest z ogromną dokładnością. Przed przystąpieniem do tworzenia witryny wykonujemy audyt strony oraz analizę konkurencji. Na podstawie tych informacji możemy stworzyć plan, tak by strona WWW była skuteczna – była dostosowana pod wyszukiwarkę Google i umożliwiła klientowi osiągniecie sukcesu w sieci.

Sprawiamy, że zarządzanie witryną jest łatwe i przyjemne dzięki opracowaniu niestandardowych interfejsów WordPress. W efekcie otrzymujesz stronę, którą możesz samodzielnie i z łatwością zarządzać.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Szukasz wykwalifikowanej agencji zajmującej się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, która zbuduje lub zmodyfikuje stronę Twojej firmy? Tworzymy strony WWW oparte na systemie CMS WordPress. Projektujemy je tak, by klient mógł osiągnąć swoje cele biznesowe. Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem. Zawsze koncentrujemy się na tym, by strona przyniosła zamierzony efekt. Staramy się, by witryna była responsywna, szybka, łatwa w użyciu i atrakcyjna pod względem wizualnym. Zawsze przyświeca nam jeden cel – by strona się sprzedała, by była chętnie odwiedzana przez użytkowników i generowała duży ruch. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zrozumienie branży i grupy docelowej.
Każde zlecenie realizowane jest na czas i zgodnie z ustalonym wcześniej budżetem. W końcu sukces naszych klientów jest także naszym sukcesem. Kreatywność powiązana ze specjalistyczną wiedzą techniczną sprawiają, że w naszej agencji powstają najwyższej jakości strony firmowe.

FAQ – pytania dotyczące stron internetowych

1. Ile kosztuje wykonanie nowoczesnej strony internetowej?
Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Jest to spowodowane tym, że podczas tworzenia strony internetowej pod uwagę bierze się wiele czynników, np. strukturę witryny – czy będzie to prosta strona, czy też rozbudowany serwis albo to, czy klient dostarczy agencji potrzebne materiały, czy też powierzy to zadanie agencji.

2. Jak długo trwa stworzenie strony WWW?
To zależy od tego, czy strona powstanie na gotowym szablonie czy też klient wybierze projekt unikalnej szaty graficznej. Strona na gotowym szablonie powstanie dużo szybciej, nawet w ciągu kilku dni roboczych.

3. Jak wygląda proces realizacji usługi?
Na początku współpracy ustalamy z klientem to co ma znaleźć się na stronie i jak ma wyglądać cała struktura strony. Potem podpisujemy umowę i czekamy na materiały, które ma dostarczyć klient (treści na stronę, zdjęcia itp.). Kolejny krok to praca nad stroną – wybór szablonu lub przygotowanie projektu unikalnej szaty graficznej. Wysyłamy projekt do akceptacji. Uruchamiamy stronę i przekazujemy klientowi dane dostępowe. Na początku oferujemy także pomoc w zarządzaniu witryną.

4. Czy strona będzie dostosowana do urządzeń mobilnych?
Tak. Wszystko dzięki technice responsywności, czyli dostosowaniu witryny do urządzeń mobilnych. Responsywność można wykonać przy okazji budowania nowej strony lub w przypadku już istniejącej witryny.

5. Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Tworzymy strony internetowe głównie dla klientów biznesowych, choć wykonamy stronę także dla osób prywatnych, np. blogerów.

  1. Tworzenie stron www
  2. Tworzenie stron Łódź