Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Opole

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Tworzenie stron internetowych dla firm – Opole

Posiadanie aktywnej strony internetowej jest ważne nawet dla małych lokalnych firm. Bez firmowej witryny klienci nie będą w stanie skontaktować się z firmą ani jej zlokalizować. Wyszukiwarki takie jak Google mocno koncentrują się na lokalnych wynikach, dlatego strona internetowa jest bardzo ważniejsza, jeśli prowadzi się lokalną firmę.

Korzyści z posiadania własnej strony firmowej

Strona internetowa może mieć ogromny wpływ na Twój biznes. W dzisiejszych czasach klienci nie pytają o wizytówki ani adres firmy tylko proszą o adres strony internetowej. Strona firmowa pomaga wyrównać szanse w stosunku do większych konkurentów. Zapewnia lepszą widoczność w wyszukiwarce, o ile jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania. Do innych korzyści, jakie płyną z posiadania strony WWW zalicza się:

 • całodobowa dostępność,
 • szybka i bezpośrednia komunikacja z klientem,
 • oszczędność pieniędzy i czasu,
 • przyciąganie uwagi nowych klientów,
 • niskie koszty utrzymania.

Łatwo zrozumieć, dlaczego tak ważne jest, aby każda firma miała stronę internetową. Bez strony internetowej trudno będzie pozostać konkurencyjnym na dzisiejszym rynku i zdobyć więcej klientów. Strony internetowe są również łatwe w konfiguracji i utrzymaniu.
Pamiętaj, że dzięki stronie WWW Twój biznes zyska na wiarygodności i szybko zdobędziesz zaufanie swoich potencjalnych klientów. Na koniec warto zaznaczyć, że stworzenie strony internetowej to korzystne rozwiązanie także pod względem finansowym, ponieważ za projekt i uruchomienie witryny płaci się tylko raz. Później zbiera się już tylko zyski. Projektowanie stron jest najtańszą i najskuteczniejszą formą promocji usług/produktów w sieci.

Częste pytania dotyczące tworzenia stron WWW

 1. Ile kosztuje stworzenie prostej strony firmowej?
  Każda realizacja związana z tworzeniem stron przebiega inaczej. W związku z tym
  Dlaczego? Każda realizacja jest inna i zbyt wiele czynników ją różnicuje. W związku z tym nie jesteśmy w stanie podać jednej konkretnej ceny. Pod uwagę bierzemy takie czynniki, jak typ witryny, liczbę podstron, funkcjonalności użyte na stronie itp.
 2. Jak długo trzeba czekać na efekt końcowy?
  Wszystko zależy od tego, czy witryna powstaje na gotowym szablonie, czy jest projektowana i kodowana od podstaw. W przypadku pierwszej opcji, na końcowy efekt trzeba poczekać kilka dni roboczych. Z kolei w przypadku unikalnego projektu, czas ten automatycznie wydłuża się przynajmniej o kilka dni roboczych.
 3. Czy trzeba dostarczyć do agencji teksty, które mają pojawić się na stronie?
  Jako profesjonalna agencja tworząca strony WWW, zajmujemy się pisaniem tekstów na strony, ale jeśli klient ma przygotowane własne treści na stronę, z pewnością z nich skorzystamy. Pozostałe materiały to: wycena usług, zdjęcia do galerii, zdjęcia produktów, personelu itp.
 4. Czy możliwe jest stworzenie strony w różnych językach?
  Tak. Istnieje taka możliwość, ale koszt strony automatycznie wzrasta, w zależności od liczby wariantów językowych. Teksty przekazywane są do tłumacza, podobnie jak pozostałe elementy na stronie.
 5. Posiadam już własną witrynę, ale nie wyświetla się ona poprawnie na urządzeniach mobilnych. Czy możliwe jest ustawienie responsywności na stronie?
  Tak. Usługa związana z ustawieniem responsywności na stronie to usługa dodatkowa. Wykonujemy ją zarówno podczas tworzenia nowej witryny, jak i dla stron, które już działają. Dzięki responsywności witryna zacznie poprawnie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych – smartfonach, tabletach, laptopach o różnej rozdzielczości.
 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Opole