Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Płock

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Tworzenie stron internetowych w Płocku

W dzisiejszym świecie strona internetowa jest pierwszą interakcją konsumentów z firmą. Dlatego tak ważne jest zrobienie dobrego wrażenia na użytkowniku, który już odwiedzi naszą stronę. Usługi projektowania stron internetowych mogą mieć ogromny wpływ na osiągnięcie sukcesu w Internecie.

Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, posiadając własną witrynę

Strona internetowa może zaoferować fantastyczne rozwiązanie odnośnie do promocji produktów, usług w sieci. Twoja witryna może angażować i informować odwiedzających 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Co więcej, dzięki rozwiązaniom e-commerce, sprzedaż trwa zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki stronie internetowej błyskawicznie zwiększysz swój zasięg. Twoją witrynę będą mogli zobaczyć użytkownicy z całego świata, dlatego świadczone usługi czy też sprzedawane produkty trafią do miliardów ludzi. Badania pokazują, że ponad 70% użytkowników zwraca uwagę na wygląd strony i na tym przykładzie ocenia jej wiarygodność.

Stworzenie strony WWW daje kontrolę nad informacjami, które chcą wiedzieć klienci. Co więcej strona internetowa kosztuje niewiele i może być skierowana do konsumentów zainteresowanych produktami i usługami firmy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dbanie o bieżące informowanie klientów o nowych produktach, usługach i nowościach będzie stanowić wartość dla odwiedzających i zachęci do ponownych zakupów. Dzięki stronie internetowej, zadowoleni klienci będą mogli wystawić opinię, pozostawić po sobie jakiś ślad. W ten sposób inni użytkownicy odwiedzający witrynę będą mieli większe zaufanie do świadczonych usług. To z pewnością przełoży się na zwiększenie sprzedaży.

Dlaczego warto współpracować z naszą firmą?

Nasz zespół specjalistów dostosowuje usługi projektowania stron internetowych do każdej firmy i jej unikalnych potrzeb. W związku z tym możesz dostosować każdą funkcję naszych usług do swojej firmy, produktów lub usług. Rezultatem naszych działań jest strona internetowa, która generuje ruch i którą chętnie odwiedzają użytkownicy.
Jeśli prowadzisz swoją firmę w Płocku (woj. mazowieckie) i chcesz zacząć promować swoje produkty/usługi w sieci, skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić telefonicznie lub mailowo. Nie zwlekaj, przekonaj się, jak wiele korzyści przyniesie Twojej firmie posiadanie strony internetowej. Zachęcamy do współpracy!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 1. Ile zapłacę za stworzenie strony internetowej?
  Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Jest to spowodowane tym, że podczas tworzenia strony internetowej pod uwagę bierze się wiele czynników, np. strukturę witryny – czy będzie to prosta strona, czy też rozbudowany serwis albo to, czy klient dostarczy agencji potrzebne materiały, czy też powierzy to zadanie agencji.
 2. Jak długo trwa stworzenie projektu?
  Czas, jaki poświęcamy na zbudowanie strony zależy od wielu czynników. Zawsze na początku bierzemy pod uwagę to, czy strona powstanie na gotowym szablonie czy też klient będzie chciał, by grafik zaprojektował stronę od podstaw. Zwykle proste strony internetowe na gotowych szablonach tworzymy w kilka dni. Czas automatycznie wydłuża się, kiedy tworzymy rozbudowane serwisy internetowe, w tym sklepy online.
 3. Czy witryna będzie poprawnie wyświetlała się na urządzeniach mobilnych?
  Tak. Wszystkie strony internetowe, które budujemy, są responsywne, czyli dostosowane do poprawnego wyświetlania na tabletach i smartfonach.
 4. Czy strona będzie dostępna w różnych językach?
  W naszej agencji interaktywnej wykonujemy strony wielojęzyczne. Wówczas cena za stworzenie witryny jest wyższa.
 5. Czy otrzymam wsparcie techniczne przy obsłudze strony?
  Tak. Oferujemy wsparcie techniczne, tworzymy także instrukcje obsługi powstałej strony internetowej. Strony tworzymy w oparciu o system CMS WordPress. Dzięki temu zarządzanie stroną jest bardzo proste i intuicyjne.
 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Płock