Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Sosnowiec

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Czy warto stworzyć własną stronę firmową?

Przeciętny użytkownik spędza ponad 7 godzin dziennie w Internecie. Tak mówią statystyki i w zasadzie nie ma w tym nic dziwnego, skoro medium to nie tylko dostarcza nam rozrywki, ale także wiedzy i dostępu do wszystkich interesujących nas informacji. Taki potencjał Internetu warto wykorzystać, zwłaszcza gdy jest się właścicielem lokalnej firmy, nie tylko w Sosnowcu, ale w każdym innym mieście. Prowadząc firmę w sieci, wręcz koniecznością jest posiadanie własnej strony internetowej, która promuje nasza usługi/produkty niczym wizytówka. Na stronie WWW klient wszystkie ważne informacje co do konkretnej usługi – ofertę, cennik usług, dane kontaktowe itp. Jeśli zostaną one zaprezentowane w odpowiedni sposób, zwiększa się szansa na to, że klient dokona zakupu towaru lub pobierze dane kontaktowe w celu omówienia warunków współpracy.

Dlaczego warto zbudować własną stronę firmową? Powodów jest mnóstwo. Najważniejszą korzyścią jest z pewnością docieranie do szerokiego grona odbiorców przy niewielkim nakładzie kosztów. Opłata za stworzenie strony jest jednorazowa. Płacimy tylko raz, a witryna jest dostępna całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Nie ma korzystniejszej formy reklamy. Poza tym witryna ma globalny zasięg. Oferta prezentowana jest użytkownikom na całym świecie. W każdym momencie można się z nimi kontaktować, a przez to zyskać ich zaufanie. Z pewnością firma, która ma własną stronę internetową jest bardziej wiarygodna dla klienta. Strona WWW podnosi prestiż firmy, buduje świadomość marki i kreuje pozytywny wizerunek firmy w sieci.

Tworzenie stron WWW w Sosnowcu. Profesjonalne wykonanie

Projektujemy strony internetowe zarówno na gotowych szablonach, jak i projektujemy witryny od podstaw. Nasza bogata oferta usług obejmuje także:

 • pozycjonowanie stron,
 • prowadzenie kampanii w Google Ads,
 • reklamę w Internecie,
 • działania związane z szeroko pojętym marketingiem internetowym.

Warto dodać, że przy tworzeniu stron WWW, zajmujemy się pisaniem treści, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy klient chce stworzyć swoją pierwszą witrynę i nie posiada własnych tekstów typowo ofertowych. W naszej agencji specjaliści z dziedziny copywritingu zadbają o to, by teksty były nasycone odpowiednimi słowami kluczowymi oraz były unikalne i wartościowe.

Tworzone przez nas strony WWW są zoptymalizowane – dostosowane pod wyszukiwarkę oraz responsywne – dostosowane do urządzeń mobilnych. Każde zlecenie wykonywane jest z największą starannością, bez względu na to, czy tworzymy prostą stronę firmową, czy też rozbudowany serwis internetowy.
Przykładowe realizacje dostępne są na naszej stronie WWW. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą i wyceną usług.

Dlaczego warto właśnie nam powierzyć stworzenie strony firmowej

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów. Na rynku działamy nieprzerwanie już od ponad 10 lat. Przez ten czas zdążyliśmy nabyć wiedzę, umiejętności, ale mimo to nadal się szkolimy i dokształcamy, tak by zapewnić klientom najwyższą jakość usług. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Z pewnością to, że staramy się usługi wykonywać stosunkowo tanio, jednocześnie dbając o najwyższą jakość usług. Przestrzegamy wcześniej ustalonych terminów i dbamy o to, by współpraca od początku do końca przebiegała bez zastrzeżeń.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby nawiązać współpracę z agencją, której wiedza, doświadczenie i umiejętności zapewniają sukces marketingowy online. Jeśli chcesz zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje, skontaktuj się z nami, a wyślemy Ci nasze portfolio. To z pewnością ułatwi Ci podjęcie decyzji co do współpracy z ZAKI.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Ile kosztuje stworzenie nowoczesnej strony WWW dla firmy?
Koszt strony uzależniony jest od kilku elementów, dlatego ustalamy je z każdym klientem indywidualnie. Pod uwagę bierzemy głównie typ strony WWW, czy projektujemy prostą witrynę czy też rozbudowany serwis internetowy.

2. Jak długo trwa przygotowanie projektu strony?
To zależy od tego, z jakim rodzajem witryny mamy do czynienia – czy jest to prosta strona firmowa z kilkoma podstronami, czy też rozbudowana witryna, np. e-sklep. Poza tym to, jak długo potrwa stworzenie strony, zależy jeszcze od tego, czy powstanie na gotowym szablonie, czy też grafik będzie przygotowywał unikalny projekt od początku do końca.

3. Jakie materiały muszę przygotować na stronę?
Klient może podesłać nam własne teksty, zdjęcia itp., ale może także zlecić nam tę usługę, ponieważ zajmujemy się pisaniem contentu pod wyszukiwarki internetowe.

4. Czy przygotowujecie strony w różnych wersjach językowych?
Tak. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie stworzyć stronę internetową w kilku wersjach językowych, ale jest to już dodatkowa usługa, za którą pobierana jest opłata.

5. Czy witryna będzie dostosowana do urządzeń mobilnych?
Tak. W ZAKI tworzymy strony wykorzystując technikę, dzięki której witryny poprawnie wyświetlają się na urządzeniach mobilnych. Google wymaga responsywności stron WWW, dlatego powinni o to zadbać nie tylko osoby tworzące stronę, ale także Ci, którzy już posiadają witrynę, ale nie w tej wersji.