Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Szczecin

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Korzyści z prowadzenia firmowej strony internetowej

Podjęcie decyzji związanej ze stworzeniem strony internetowej powinno być postrzegane jako inwestycja, która pomoże firmie w jej rozwoju, a konsekwencji właścicielowi przyniesie większe dochody. Strona WWW to wizytówka każdej firmy, dlatego każdy kto prowadzi własny lokalny biznes powinien zadbać o to, by skutecznie docierać do szerokiego grona odbiorców.

1. Budowanie wizerunku marki.
Nie da się ukryć, że marketing internetowy jest obecnie kluczowym elementem w osiągnięciu sukcesu biznesowego. Dlaczego warto zadbać o kształtowanie wizerunku marki w sieci? Bo to właśnie marka napędza e-biznes!

2. Szybkie dotarcie do klientów.
Globalny zasięg witryny umożliwia błyskawiczne dotarcie z ofertą do klientów. Kiedy już na nią dotrze, trzeba zrobić wszystko, by pozostał na niej jak najdłużej. Strona internetowa powinna być tak skonstruowana, aby klient, który ją odwiedza zdecydował się na kupno towaru, wypełnienie formularza kontaktowego czy też wykonanie telefonu.

3. Wyróżnienie na tle konkurencji.
Na stronie internetowej firmy można umieścić opinie i recenzje klientów, którzy skorzystali już z usług i są z nich zadowoleni. To z pewnością wyróżni firmę na tle konkurencji.

4. Zwiększona widoczność strony w Google.
Stworzymy dla Ciebie witrynę przyjazną dla wyszukiwarek internetowych. Wykorzystamy wszystkie niezbędna narzędzia, które pomogą w indeksowaniu i podniesieniu rankingu witryny.

Jeśli więc zależy Ci, aby utrzymać silną obecność firmy w Internecie, potrzebujesz własnej strony internetowej. Ze statystyk i badań wynika, że ok. 80% użytkowników uważa firmę, która ma własną stronę WWW za bardziej wiarygodną.

Zapoznaj się z naszą ofertą budowania stron WWW w Szczecinie

Co możemy zaoferować naszym klientom? Tworzymy nowoczesne i proste strony firmowe, które nie tylko dobrze prezentują się pod względem wizualnym, ale także są skuteczne – przyciągają uwagę odbiorców, generują duży ruch na stronie i pomagają klientowi osiągnąć sukces biznesowy w sieci. Oferta na zbudowanie strony internetowej obejmuje nie tylko samo stworzenie witryny, ale przede wszystkim dostosowanie jej do wyszukiwarek internetowych, tak by skutecznie pozyskiwała klientów z wyszukiwarki Google.

Strony WWW tworzymy w oparciu o system CMS WordPress i do wyboru: darmowy lub płatny szablon lub unikalną, dedykowaną szatę graficzną.
Najczęściej, gdy słyszymy że stronę można wykonać na darmowym bądź płatnym szablonie to zapala nam się czerwone światełko i zadajemy sobie pytanie za co w takim razie płacimy? Przecież wszyscy dookoła mówią, że strona powinna posiadać unikalną szatę graficzną, a nie że jest oparta na gotowym szablonie.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferowanych przez naszą agencję usług, zadzwoń lub napisz do nas, a przedstawimy Tobie listę naszych przykładowych realizacji.

Wiemy, jak tworzyć skuteczne strony firmowe

Jako doświadczona agencja specjalizująca się nie tylko w tworzeniu stron WWW, ale także ich promocją za pomocą szeroko pojętego marketingu internetowego, wiemy jak zbudować witrynę, która sprawi, że biznes zacznie się rozwijać i przynosić coraz większe dochody.

Nasze atuty to:

 • ponad 10-letnie doświadczenie w branży,
 • korzystanie z najnowocześniejszych technologii,
 • profesjonalne podejście do każdego zlecenia,
 • stawianie na ciągły rozwój,
 • wykwalifikowany personel,
 • szybka realizacja powierzonych zadań.

Zapewniamy stały kontakt z klientem na każdym etapie współpracy. Zadowolenie klienta z wykonanego przez nas zlecenia to dla nas największa nagroda i ogromna satysfakcja. Osoby zainteresowane współpracą z nami zachęcamy do przejrzenia portfolio oraz do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

FAQ – często zadawane pytania

1. Ile kosztuje budowa nowoczesnej strony firmowej?
Stworzenie prostej strony internetowej nie wymaga zbyt dużego nakładu finansowego, w przeciwieństwie do reklamy drukowanej. Za rozsądną cenę firma może zyskać naprawdę wiele – stałą promocję usług/produktów w sieci, 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

2. Ile trwa zaprojektowanie i zbudowanie strony?
Czas, jaki należy poświęcić na stworzenie strony firmowej uzależniony jest od wielu czynników, ponieważ budowa witryny to złożony proces. Jeśli klient zdecyduje się na użycie gotowego szablonu, uruchomienie witryny będzie szybsze, niż w przypadku projektowania i kodowania całej strony od początku.

3. Jak przebiega praca nad stroną?
Praca nad stroną opiera się na działaniach opartych na schemacie: konsultacje z klientem – podpisanie umowy – praca nad projektem i tworzeniem strony WWW – uruchomienie witryny – przekazanie danych dostępowych.

4. Czy można w przyszłości rozbudować witrynę?
Tak, jest taka możliwość. W każdym momencie można rozbudować witrynę – dodać podstrony, aktualności czy też rozbudować galerię.

5. Czy możliwe jest stworzenie witryny w kilku wersjach językowych?
W naszej agencji tworzymy strony wielojęzyczne. Wówczas cena za stworzenie witryny automatycznie wzrasta.