Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Tarnów

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Jakie korzyści dla firmy płyną z posiadania witryny?

Strony internetowe są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zaletą posiadania strony internetowej jest to, że klienci mogą się z Tobą skontaktować w dowolnym momencie. Istnieje możliwość skontaktowania się z firmą np. poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. Tworzymy wysokiej jakości strony internetowe dla firm ze strategicznym planem SEO. Dzięki temu Twoja witryna stanie się widoczna w Google i będzie generowała jeszcze większy ruch.

Co możesz zyskać, posiadając własną stronę internetową?

 1. Zwiększenie sprzedaży. Strona WWW jest dostępna przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. To daje duże szanse na zwiększenie sprzedaży. Klient w każdym momencie może odwiedzić witrynę, dokonać zakupu lub zapoznać się z oferowanymi usługami.
 2. Zrozumienie zachowania i potrzeb klientów. Analityka internetowa daje możliwość podejmowania świadomych decyzji na podstawie interakcji użytkowników ze stroną WWW. Pozwala także firmom na ulepszanie strategii biznesowej w celu zwiększenia liczby potencjalnych klientów.
 3. Kształtowanie świadomości marki. Rozwijania marki w sieci jest kluczowe, jeśli chce się odnieść sukces w Internecie. Kluczem jest odróżnienie firmy od konkurencji, a jednym sprawdzonym sposobem jest budowanie relacji z klientami.
 4. Zyskanie zaufania klienta. Większość użytkowników-potencjalnych klientów, jeśli widzi, że firma posiada własną stronę, automatycznie staje się dla nich wiarygodna i wzbudza zaufanie. W końcu na stronie podane są dane kontaktowe i adresowe firmy.
 5. Globalny zasięg witryny. To jedna z ważniejszych korzyści, jakie daje firmie strona internetowa. Możemy dotrzeć z oferowanymi produktami czy też usługami do użytkowników na całym świecie! Czy istnieje korzystniejsza forma reklamy? Odpowiedź jest oczywista.

Dlaczego warto nam zaufać?

Strona4u.pl to niewielka agencja, która może z dumą pochwalić się długoletnim działaniem w branży. Istnieje nieprzerwanie od ponad 10 lat. Przez ten czas udało nam się stworzyć niezliczoną liczbę stron i zyskać szerokie grono zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w budowaniu nowoczesnych stron dla firm, zwiększaniu liczby konwersji i zwiększaniu obecności firmy w Internecie dzięki szeroko pojętemu marketingowi internetowemu.

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu – telefonicznego lub mailowego, bez względu na to, czy prowadzisz firmę w Tarnowie (woj. małopolskie) czy też w innym mieście na terenie kraju. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, zaprezentujemy nasze portfolio, a także przygotujemy wstępną wycenę usługi. Serdecznie zachęcamy do współpracy.
Zaufaj nam i daj swojej firmie możliwość pojawienia się w wynikach wyszukiwania Google!

Tworzenie stron WWW – FAQ

 1. Ile kosztuje strona internetowa?
  Koszt strony internetowej może się różnić w zależności od różnych czynników. Chociaż nasze projekty witryn zaczynają się od ok. 1000 zł. Tyle mniej więcej wynosi koszt prostej, podstawowej witryny firmowej. Koszt ten zwiększa się w zależności od typu witryny i indywidualnych potrzeb klienta.
 2. Ile czasu zajmuje zbudowanie strony internetowej?
  Stworzenie standardowej strony internetowej zajmuje kilka dni roboczych. Z kolei zbudowanie sklepu internetowego zajmuje nawet kilka tygodni. Ten czas będzie się różnił w zależności od projektu.
 3. Na jakiej platformie budujecie swoje witryny?
  Wszystkie nasze strony internetowe budujemy na platformie CMS WordPress. Jest to bardzo prosty i intuicyjny system, łatwy w obsłudze.
 4. Czy możliwe jest zbudowanie witryny w różnych językach?
  Tak. Jest to możliwe, ale wówczas koszt witryny automatycznie wzrasta, w zależności od liczby wariantów językowych.
 5. Mam już własną stronę internetową, ale nie jest responsywna. Czy dostosujecie ją do urządzeń mobilnych?
  Tak. Responsywność na stronie to usługa dodatkowa, a więc dodatkowo płatna, jeśli wykonywana jest na istniejącej już witrynie. Dzięki tej technice witryna poprawnie wyświetla się na urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach.
 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Tarnów