Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Toruń

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Prosta strona firmowa – poznaj jej zalety

Jest wiele powodów, dla których firma powinna mieć stronę internetową. Obecnie Internet jest narzędziem używanym na całym świecie, umożliwiającym dostęp do wielu zasobów. Dostarcza nam rozrywki, rozwija naszą wiedzę, umożliwia komunikowanie się itp. Strona internetowa to wizytówka firmy, umożliwiająca promocję usług, towarów w sieci. Wyobraź sobie szybkie nawiązanie połączenia nie tylko z lokalnym rynkiem, ale także z klientami w całym kraju, a nawet na całym świecie! Ale to nie koniec korzyści, jakie płyną z posiadania własnej witryny.

1. Strona internetowa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
2. Oferta firmy trafia do potencjalnych klientów na całym świecie, ze względu na swój globalny zasięg.
3. Posiadając własną stronę oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale także czas.
4. Docieramy do wybranej grupy docelowej szybko i bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
5. Budujemy świadomość marki w sieci, czyniąc firmę bardziej wiarygodną w oczach klientów.

To najważniejsze korzyści, jakie zapewnia posiadanie własnej strony firmowej. Nasza oferta kierowana jest głównie do młodych przedsiębiorców, którzy zaczynają swoją przygodę z e-biznesem. Specjalnie dla Was stworzymy witrynę, dzięki której szybko odniesiesz sukces w sieci.

Budowa stron firmowych w Toruniu

Jak wygląda współpraca z naszą agencją? Na początku ustalamy z klientem wszystkie szczegóły dotyczące wyglądu strony WWW, zwłaszcza jej budowy, liczby podstron itp. Klient przybliża tematykę i branżę firmy i objaśnia, jakie ma wymagania i oczekiwania względem witryny. Jeśli dwie strony są usatysfakcjonowane, następuje podpisanie umowy. Kolejny etap to czekanie na materiały, które powinien przesłać klient, abyśmy mogli rozpocząć prace nad stroną. Zwykle materiałami tymi są teksty ofertowe oraz zdjęcia do galerii. Następny krok to już praca nad stroną – tworzenie projektu lub konfiguracja szablonu. Jeśli klient zaakceptuje projekt, uruchamiamy stronę na domenie, a zleceniodawca otrzymuje od nas dane do strony, tak by móc samodzielnie się na niej zalogować i zarządzać nią.

Strony internetowe dla firm tworzymy w oparciu o system CMS WordPress. Jest to bardzo prosta w obsłudze, niesamowicie intuicyjna platforma, która umożliwia zarządzanie witryną. Obecnie większość agencji buduje strony właśnie w oparciu o ten system. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą. Możemy nawet przygotować krótką instrukcję obsługi strony WWW.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza agencja tworzy strony internetowe już od przeszło 10 lat. Zgrany zespół specjalistów dba o to, by każde zlecenie zostało wykonane z największą starannością. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego mimo zdobytego doświadczenia, wiedzy i umiejętności, cały czas się szkolimy, uczestnicząc we wszelkiego rodzaju szkoleniach, warsztatach, konferencjach. Dzięki temu możemy zagwarantować świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dotyczy to nie tylko projektowania i budowania stron, ale także pozycjonowania witryn oraz działań z szeroko pojętego marketingu internetowego, zwłaszcza reklamy w Internecie.
Nasze atuty to:

 • kompleksowe tworzenie stron WWW dla firm,
 • konkurencyjne ceny,
 • bogata oferta usług z zakresu tworzenia witryn oraz ich promowania w sieci,
 • wykwalifikowany personel,
 • przestrzeganie wcześniej ustalonych terminów,
 • dbanie o pozytywne relacje z klientem.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto właśnie nam powierzyć stworzenie swojej pierwszej strony internetowej, zachęcamy do przejrzenia naszej oferty oraz zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami. Portfolio udostępnimy po wcześniejszym skontaktowaniu się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zachęcamy do współpracy.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu

1. Ile wyniesie całkowity koszt zbudowania strony?
Ciężko określić, ile wyniesie całkowity koszt stworzenia strony WWW dla firmy. Pod uwagę bierze się wiele elementów, dlatego wycena ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta.

2. Jak długo będę czekał na pierwsze efekty?
Jeśli klient zdecyduje się na postawienie strony internetowej na gotowym szablonie, jego konfiguracja zajmuje kilka dni roboczych. Natomiast w przypadku tworzenia witryny od podstaw, z unikalną szatą graficzną, na efekt końcowy trzeba będzie poczekać zdecydowanie dłużej.

3. Czy zajmujecie się przygotowywaniem treści na stronę?
Poza tym, że tworzymy strony WWW, zajmujemy się także pisaniem contentu. Oferta obejmuje także pozycjonowanie stron, reklamę w Internecie, a także prowadzenie kampanii w Google Ads.

4. Czy zapewniacie ochronę i bezpieczeństwo serwerów?
Dla naszych klientów oferujemy tani hosting, całkowicie bezpieczny i niezawodny.

5. Na czym polega responsywność strony?
Responsywność to technika wykorzystywana przy tworzeniu stron WWW. Polega na dostosowaniu witryny do poprawnego wyświetlania się jej na urządzeniach typu laptop czy też smartfon.

 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Toruń