Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Wałbrzych

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Co zyskasz, będąc posiadaczem strony internetowej?

Strona internetowa zapewnia natychmiastową prezentację wizualną. Strona internetowa stanowi element wizualizacji i jest zawsze dostępna dla każdego, kto ma dostęp do Internetu. Jeśli klient ma pytania, na które można lepiej odpowiedzieć w witrynie internetowej niż przez telefon, jest to cenny atut w obszarze marketingowym. Witrynę można znaleźć za pośrednictwem wyszukiwarki takiej jak Google. Ponad 90 % całego ruchu w witrynie zazwyczaj pochodzi z wyszukiwarek. Można kierować reklamy do osób, które aktywnie szukają konkretnych produktów bądź usług. Strona internetowa to niezwykle opłacalny sposób reklamowania się osobom, które już są zainteresowane tym, co masz do zaoferowania.

Strona internetowa jest dostępna przez całą dobę. Żadne inne medium dostępne 24/7/365 nie może się równać z witryną internetową. Przy skromnym koszcie opracowania strony internetowej i umieszczenia jej w Internecie nic nie jest nawet tak opłacalne. Materiały drukowane można łatwo zgubić. Reklamy telewizyjne i radiowe emitowane są w określonych godzinach. Witrynę można odwiedzać w dogodnym dla użytkownika czasie, a jej poprawne zaprojektowanie jest bardziej wciągające. Strona internetowa poprawia relacje z klientami. Oprócz faktu, że gdy klient prosi o adres strony internetowej, oczekuje, że go masz, istnieje wiele korzyści, które witryna może zaoferować relacjom z klientem. To tylko kilka:

Dlaczego my?

Uważamy, że wszystkie małe firmy zasługują na wysokiej jakości stronę internetową i my, jako doświadczona agencja, jesteśmy w stanie im w tym pomóc. Tworzymy nowoczesne i jednocześnie proste, intuicyjne witryny, z łatwą nawigacją. Dzięki nam Twoja firma szybko osiągnie sukces w sieci – zacznie generować większy ruch, a to z kolei wpłynie na zwiększenie sprzedaży. Wszystko dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu nie tylko w tworzeniu stron, ale także w ich promocji poprzez szeroko pojęty marketing internetowy. Specjalizujemy się główni w budowaniu prostych stron internetowych dla niewielkich firm, choć uwielbiamy tworzyć także niestandardowe strony internetowe, które są unikalne i wyróżniają się na tle konkurencji.
Zapewniamy:

 • dobrą jakość,
 • niezawodność,
 • terminowość,
 • konkurencyjność.

Jeśli jesteś młodym przedsiębiorcą, prowadzisz własny biznes w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie) i chcesz zacząć promować swoje usługi w sieci, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług. Z pewnością

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile kosztuje zbudowanie prostej strony internetowej?
 2. Każda nowo powstała strona wyceniana jest indywidualnie, ponieważ każde zlecenie jest inne. W związku z tym nie jesteśmy w stanie podać jednej konkretnej wyceny za usługę. Pod uwagę bierzemy m.in. takie czynniki, jak: rodzaj witryny, liczbę podstron, funkcjonalności użyte na stronie itp.
 3. Czy długo będę czekał na końcowy efekt?
 4. Wszystko zależy od tego, czy witryna powstaje na gotowym szablonie, czy jest projektowana i kodowana od podstaw. W przypadku pierwszej opcji, na końcowy efekt trzeba poczekać kilka dni roboczych. Z kolei w przypadku unikalnego projektu, czas ten automatycznie wydłuża się przynajmniej o kilka dni roboczych.
 5. Czy, a jeśli tak, to jakie materiały należy dostarczyć do agencji?
 6. Jako profesjonalna agencja tworząca strony WWW, zajmujemy się pisaniem tekstów na strony, ale jeśli klient ma przygotowane własne treści na stronę, z pewnością z nich skorzystamy. Pozostałe materiały to: wycena usług, zdjęcia do galerii, zdjęcia produktów, personelu itp.
 7. Czy możliwe jest stworzenie strony w różnych językach?
 8. Tak. Istnieje taka możliwość, ale koszt strony automatycznie wzrasta, w zależności od liczby wariantów językowych. Teksty przekazywane są do tłumacza, podobnie jak pozostałe elementy na stronie.
 9. Mam już stronę, ale nie jest responsywna. Czy dostosujecie ją do urządzeń mobilnych?
 10. Tak. Usługa związana z ustawieniem responsywności na stronie to usługa dodatkowa. Wykonujemy ją zarówno podczas tworzenia nowej witryny, jak i dla stron, które już działają. Dzięki responsywności witryna zacznie poprawnie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych – smartfonach, tabletach, laptopach o różnej rozdzielczości.
 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Wałbrzych