Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Włocławek

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Co zyskasz, posiadając stronę WWW

Jeszcze kilka lat temu większość stron internetowych pełniła funkcję broszury – prostej reklamy promującej produkty, usługi w sieci. Obecnie użytkownicy odwiedzający witrynę mają możliwość interakcji z właściwie zaprojektowaną stroną internetową. Przykład? Można odbyć wirtualną wycieczkę po witrynie, obrócić produkty, aby zobaczyć wszystkie strony, skontaktować się bezpośrednio z konsultantem poprzez chat i wiele więcej.
Strona WWW może być skierowana do każdego klienta. Przy właściwym kierowaniu na konkretną grupę docelową, można szybko dotrzeć do klienta i zdobyć jego zaufanie. Możliwe jest nawet dostosowanie stron internetowych do indywidualnych użytkowników dla większej wygody.

Kolejna ważna sprawa – stronę można łatwo zaktualizować. To ważna funkcja, ponieważ można na bieżąco udoskonalać witrynę pod użytkownika. W przeciwieństwie do materiałów drukowanych strony internetowe mogą być zmieniane z minuty na minutę.
Strony internetowe dla firm znacznie podwyższą ruch na stronie, a to z kolei korzystnie wpłynie na wzrost konwersji. Użytkownicy będą dokonywali zakupu, będą umawiali się na wizyty lub zostawią po sobie komentarz na blogu. To wszystko sprawi, że szybko osiągniesz sukces w sieci, a Twoja strona zacznie kształtować wizerunek marki w Internecie. Firma stanie się rozpoznawalna, wiarygodna i zyska zaufanie konsumentów.

Dlaczego my?

Jesteśmy niewielką agencją zajmującą się projektowaniem stron internetowych. Działamy na rynku nieprzerwanie już ponad 10 lat. Oferujemy korzystne warunki współpracy. Nasze rozsądne ceny pomogą Ci podjąć decyzję. Ofertę kierujemy głównie do małych i dużych firm, a także osób prywatnych.
Nasze atuty to:

 • najlepsza jakość usług – tworzymy skuteczne strony WWW dla firm, które przyciągają uwagę użytkowników, korzystamy z nowoczesnych narzędzi i sprzętu,
 • zapewniamy konkurencyjne ceny – to wyróżnia nas na tle konkurencji,
 • jesteśmy terminowi – przestrzegamy ustalonych wcześniej terminów,
 • staramy się utrzymać dobry kontakt z klientem na każdym etapie współpracy,
 • jesteśmy zgranym zespołem wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie tworzenia i pozycjonowania stron WWW.

Jeśli prowadzisz swoją firmę we Włocławku i chcesz zacząć promować się w sieci, skontaktuj się z nami. Doradzimy najlepsze rozwiązania, odpowiemy na każde nurtujące pytanie, pokażemy swoje portfolio i wycenimy usługę. Zachęcamy do współpracy!

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania o strony internetowe

 1. Ile kosztuje stworzenie strony internetowej i czy są jakieś ukryte opłaty?
  To zależy. Zwykle potrzeba tylko nazwy domeny oraz hostingu. Nie ma żadnych ukrytych kosztów i możesz korzystać z bezpłatnych platform do tworzenia stron internetowych typu WordPress.
 2. Na jakich platformach tworzycie sklepy internetowe?
  Obie są dobrymi opcjami, ale nadal polecam WordPress ze względu na jego wszechstronność. Na przykład, jeśli zdecydujesz się założyć blog na swojej stronie e-commerce później, WordPress zaoferuje lepszą organizację i strukturę, a także ma wiele wartości SEO do zaoferowania.
 3. Jakie materiały muszę dostarczyć agencji?
  Jako profesjonalna agencja tworząca strony WWW, zajmujemy się pisaniem tekstów na strony, ale jeśli klient ma przygotowane własne treści na stronę, z pewnością z nich skorzystamy. Pozostałe materiały to: wycena usług, zdjęcia do galerii, zdjęcia produktów, personelu itp.
 4. Czy możliwe jest stworzenie strony w różnych językach?
  Tak. Istnieje taka możliwość, ale koszt strony automatycznie wzrasta, w zależności od liczby wariantów językowych. Teksty przekazywane są do tłumacza, podobnie jak pozostałe elementy na stronie.
 5. Mam już stronę, ale nie jest responsywna. Czy dostosujecie ją do urządzeń mobilnych?
  Tak. Usługa związana z ustawieniem responsywności na stronie to usługa dodatkowa. Wykonujemy ją zarówno podczas tworzenia nowej witryny, jak i dla stron, które już działają. Dzięki responsywności witryna zacznie poprawnie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych – smartfonach, tabletach, laptopach o różnej rozdzielczości.