Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Zielona Góra

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Tworzenie stron WWW – Zielona Góra

Stworzenie strony WWW to ważna część Twojej obecności w marketingu internetowym. Aby zbudować lepszą witrynę dla swojej firmy, musisz zrozumieć, ile korzyści zyskasz, decydując się na ten krok. Jak wpływa to na Twoich odbiorców i biznes? Spójrzmy na kilka powodów, dla których warto posiadać stronę internetową.

Korzyści z posiadania własnej strony firmowej

 1. Nowoczesna witryna o unikalnym wyglądzie przyciągnie uwagę odbiorców.
  Użytkownicy odwiedzający witrynę ocenią Twój biznes w ciągu kilku sekund. W ciągu tych pierwszych kilku sekund musisz wywrzeć pozytywny wpływ na odbiorców. Jeśli Twoja witryna wygląda nieatrakcyjnie lub jest przestarzała, klienci natychmiast będą mieli negatywne wrażenie na temat Twojej firmy. Nie uznają Twojej witryny za atrakcyjną i odwiedzą konkurencję. Projektowanie stron internetowych jest ważne, ponieważ wpływa na to, jak odbiorcy postrzegają Twoją markę.
 2. Strona ma duży wpływ na SEO
  Wiele elementów i praktyk związanych z projektowaniem stron internetowych wpływa na sposób publikowania treści w witrynie, co z kolei wpływa na sposób indeksowania i indeksowania witryny przez pająki wyszukiwarek. To jedna rzecz, na którą nie możesz sobie pozwolić. Jeśli Twoje podstawy SEO na stronie nie są zbyt trudne, od samego początku będziesz walczył pod górę. Oprócz tego, w jaki sposób publikowane są treści w Twojej witrynie, niektóre elementy projektowania stron internetowych mogą bezpośrednio wpływać na SEO. Projektowanie stron internetowych może być trudne do zrozumienia, jeśli nie jesteś zaznajomiony z tym, jak to działa. Najlepszym sposobem na zapewnienie widoczności w wyszukiwarkach jest współpraca z nami, czyli z agencją projektowania stron internetowych, która wie, co robi.
 3. Strona buduje zaufanie wśród użytkowników
  Ludzie nie ufają źle zaprojektowanym stronom internetowym. Jeśli zobaczą twój zły projekt lub informacje wydają się nieaktualne, nie będą ufać Twojej witrynie. Mogą wyświetlać Twoją witrynę jako podejrzaną lub podejrzaną, ponieważ nie masz zaktualizowanego projektu internetowego. Pomyśl o osobie, która chce złożyć zamówienie zbiorcze w firmie produkcyjnej. Wydają ogromną sumę pieniędzy, co oznacza, że jeśli projekt Twojej witryny produkcyjnej nie wzbudzi zaufania, znajdą inną firmę, która zrealizuje zamówienie. Z drugiej strony profesjonalna strona sygnalizuje zaufanie do odbiorców. Zaufają Twojej firmie i będą czuć się swobodnie, sprawdzając ją dalej. Ważne jest budowanie zaufania wśród odbiorców, aby pozostali na Twojej stronie. Gdy odwiedzający dłużej pozostają w Twojej witrynie, stwarzasz firmie więcej możliwości na pozyskanie potencjalnych klientów.
 4. Daje przewagę nad konkurencją
  Chcesz, aby Twoja strona internetowa wyróżniała się na tle konkurencji? Jeśli masz starą, nieaktualną i niskiej jakości stronę internetową, konkurencja Cię prześcignie. Ich dobrze zaprojektowana strona będzie funkcjonować lepiej niż Twoja. Projekt witryny internetowej ma więc duży wpływ na to, czy zyska się przychylność użytkowników, czy też nie.
 5. Kształtuje świadomość marki
  Kiedy próbujesz zdobyć nowych potencjalnych klientów dla swojej firmy, chcesz zbudować swoją markę. Chcesz, aby Twoi odbiorcy zapoznali się z Twoją marką, aby wybrali Cię, gdy będą gotowi do konwersji. Internetowe projekty internetowe są ważne, ponieważ pomagają zachować spójność na Twojej stronie.Musisz mieć takie same czcionki, style i układy na każdej stronie witryny. Jeśli masz inny projekt na każdej stronie, to sprawi, że Twoja strona będzie wyglądać nieprofesjonalnie. Utrudnia to również budowanie rozpoznawalności marki, ponieważ Twoi odbiorcy nie będą wiedzieli, które kolory skojarzyć z Twoją marką.

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszą agencją?

Jesteśmy gotowi i chętni do pomocy każdej firmie, niezależnie od jej wielkości oraz branży. Tworząc strony internetowe dla firm zaprojektujemy je tak, by podkreślić mocne strony prowadzonego przez Ciebie biznesu i w ten sposób doprowadzimy Twoją firmę do sukcesu. Nasz zespół specjalistów nie tylko zbuduje dla Ciebie unikalną witrynę, ale także zapewni unikalne pełne wsparcie techniczne.

Strona WWW – często zadawane pytania

 1. Ile wyniesie całkowity koszt stworzenia strony firmowej?
  Ostateczna cena zależy od wielu czynników. Dużo tańsza będzie prosta strona firmowa tworzona na gotowym szablonie od rozbudowanego sklepu internetowego z obsługą płatności itp.
 2. Jak długo przygotowuje się projekt?
  Czas, podobnie jak wycena strony, jest różny. Proste, tradycyjne strony internetowe z niewielką liczbą podstron, w dodatku tworzone na gotowym szablonie, wykonywane są przez kilka dni roboczych. W przypadku rozbudowanego serwisu, np. sklepu internetowego, może to potrwać nawet kilkanaście dni roboczych.
 3. Czy strona będzie poprawnie wyświetlać się na smartfonie?
  Tak. Wszystkie witryny, które budujemy, są responsywne, czyli dostosowane do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych.
 4. Czy istnieje możliwość stworzenia witryny w różnych językach?
  Na specjalne życzenie klienta tworzymy także strony wielojęzyczne. Wówczas korzystamy z pomocy tłumacza. W takim przypadku cena za stworzenie witryny automatycznie wzrasta.
 5. Czy otrzymam wsparcie techniczne przy obsłudze strony?
  Tak. Mimo że tworzymy strony WWW oparte na CMS-ie, który jest niezwykle prosty w obsłudze, dodatkowo zapewniamy klientom usługę dotyczącą opieki nad stroną. Klient może z niej skorzystać, ale nie musi.
 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Zielona Góra