Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Kielce

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Zalety stron WWW dla Twojej firmy

Posiadanie własnej strony WWW to w obecnych czasach konieczność, zwłaszcza, kiedy prowadzi się własny biznes. Dzięki witrynie firma może bardzo wiele zyskać. Przede wszystkim może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, nie tylko lokalnie, na terenie Kielc, ale także w wymiarze krajowym, a nawet międzynarodowym. To jednak nie koniec zalet, jakie daje posiadanie własnej witryny. Można jeszcze dodać to, że strona internetowa:

 • zapewnia szybkie dotarcie i pozyskiwanie nowych klientów,
 • gwarantuje globalny zasięg,
 • stopniowo zwiększa sprzedaż oferowanych towarów,
 • podnosi wiarygodność firmy w oczach klientów,
 • jest najkorzystniejszą formą reklamy,
 • jest dostępna całodobowo,
 • daje przewagę nad konkurencją.

Jeżeli nadal zastanawiasz się, czy warto posiadać własną stronę internetową i zacząć sprzedawać swoje produkty online, zastanów się, jak wiele czasu i pieniędzy musiałbyś włożyć, aby skutecznie wypromować swoje usługi tradycyjną metodą, np. za pomocą reklamy drukowanej. W przypadku strony WWW płacisz tylko raz za jej stworzenie, a dostępna jest ona całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Nie ma korzystniejszej formy reklamy w Internecie.

Funkcjonalne strony internetowe dla firm w Kielcach

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu stron internetowych. Nasza oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorców, którzy prowadzą własną działalność i chcieliby zacząć promować swoje usługi czy też produkty na szerszą skalę. Oprócz tworzenia stron WWW świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie pozycjonowania stron oraz reklamy w Internecie. Prowadzimy także kampanie w Google Ads. Nie tylko stworzymy dla Ciebie stronę, ale także zajmiemy się jej promocją, tak by witryna stała się widoczna w sieci i zajmowała jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Jak wygląda współpraca? Pierwszy krok to rozmowa z klientem i ustalenie z nim wszystkich szczegółów odnośnie do tego, jak ma wyglądać jego strona. Ustalamy całą strukturę strony, kolory, jakie mają na niej dominować, jakie podstrony mają się na niej znaleźć itp. Jeśli wszystko wydaje się być jasne, następuje podpisanie umowy. Kolejny krok to przesłanie przez klienta wszystkich niezbędnych materiałów potrzebnych do stworzenia strony – tekstów, wyceny usług, zdjęć produktów itp. Dopiero potem możemy przystąpić do budowania, projektowania witryny. Gotowy szkic przesyłamy do akceptacji klientowi. Jeśli witryna tworzona jest na gotowym szablonie, proces ten trwa kilka dni roboczych. Jeśli projektujemy stronę od podstaw, proces ten wydłuża się nawet do kilkunastu dni roboczych. Po akceptacji projektu uruchamiamy witrynę na wybranej domenie i przekazujemy klientowi dane dostępowe do strony, tak by od tego momentu mógł samodzielnie nią zarządzać.

Wiemy, co zrobić, by Twoja firma zaistniała w Internecie

Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego powinieneś zdecydować się na współpracę z naszą agencją. W końcu na rynku istnieje ogromna liczba firm, które zajmują się projektowaniem i budowaniem stron internetowych dla firm i nie tylko. Jest kilka powodów, które powinny przekonać Cię do współpracy z ZAKI. Przede wszystkim stawiamy na jakość i skuteczność. Nasza bogata oferta usług zapewnia doskonałe rezultaty, bo nie tylko stworzymy dla Ciebie stronę, ale także sprawimy,by była dostosowana pod wyszukiwarkę i przygotowana do pozycjonowania. Dzięki działaniom z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego zajmiemy się promocją Twojej witryny, by stała się widoczna w sieci i generowała duży ruch na stronie, a co za tym idzie zwiększała sprzedaż.

Warto podkreślić, że do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dbamy o dobre relacje z klientem i przestrzegamy wcześniej ustalonych terminów. Oferujemy także konkurencyjne ceny. To wyróżnia nas na tle konkurencji. Osoby zainteresowane współpracą lub chcące zapoznać się z naszym portfolio, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

FAQ. Najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje budowa nowoczesnej strony firmowej?
Koszt stworzenia strony ustalany jest indywidualnie, ponieważ zbyt wiele czynników wpływa na ostateczną wycenę witryny. Proponujemy skontaktowanie się z nami drogą telefoniczną lub mailową w celu bezpłatnej wyceny strony.

2. Jak długo trwa wykonanie projektu?
To zależy od rodzaju strony. Proste strony firmowe, z niewielką liczbą podstron wykonujemy w kilka dni roboczych. Z kolei sklepy internetowe czy też inne rozbudowane serwisy internetowe pochłaniają dużo więcej czasu.

3. Płatny szablon czy indywidualna szata graficzna – co wybrać?
Wybór należy do klienta. Zdecydowanie się na gotowy szablon to opcja korzystniejsza pod względem finansowym. Poza tym skonfigurowanie szablonu to kwestia kilku dni roboczych. W przypadku budowania strony od podstaw mamy pewność, że witryna ma unikalny wygląd i na tym w zasadzie jej zalety się kończą.

4. Czy strona będzie dostępna w różnych językach?
Możemy przygotować stronę, która będzie dostępna w kilku różnych wersjach językowych.

5. Czy tworzycie strony w oparciu o system CMS WordPress?
Tak. Do budowania witryn używamy właśnie tej platformy, która umożliwia łatwe zarządzanie treścią na stronie.

 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Kielce