Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Koszalin

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Sprawdź, ile możesz zyskać, stając się posiadaczem strony internetowej

Technologia rozwija się bardzo szybko i dynamicznie. Zasady i trendy w sieci ciągle się zmieniają. W związku z tym należy tak dostosować swoją witrynę, by przynieść firmie korzyści, dzięki którym odniesie się sukces w sieci. Poniżej kilka powodów, dla których warto to zrobić.

 1. Strona internetowa da Ci przewagę nad konkurencją.
 2. Możesz zaprezentować swoje produkty lub usługi klientom na całym świecie.
  Nowoczesna strona internetowa pozwoli Ci szybko zachęcić użytkowników do powrotu do Twojej witryny.
 3. Bezpośredni kontakt z klientem. Klienci mogą uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet jeśli firma jest zamknięta lub przedstawiciel nie jest dostępny.
 4. Stały rozwój firmy. Dzięki stronie internetowej klienci otrzymują najnowsze i najlepsze informacje za każdym razem, gdy odwiedzają witrynę.
 5. Kształtowanie wizerunku marki w sieci. Zaprezentowanie swojej marki potencjalnym klientom jest kluczowe, jeśli chce się odnieść sukces w sieci. To także da przewagę nad konkurencją.

Obecność firmy w sieci jest konieczne, jeśli chcesz wypromować swoje usługi/produkty w Internecie, niezależnie od branży. Przekonaj się, jak ogromny wpływ na sukces firmy ma posiadanie strony firmowej.

Kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić

Jesteśmy agencją interaktywna zajmującą się projektowaniem stron internetowych dla klientów z Koszalina (woj. zachodniopomorskie), ale współpracujemy z klientami w całej Polsce. Projektujemy i tworzymy profesjonalne strony internetowe dla firm oraz osób prywatnych, a także pomagamy w promocji witryny poprzez działania SEO oraz marketing internetowy, zwłaszcza reklamę w Internecie.

Celem naszej agencji jest zapewnienie nie tylko profesjonalnie zbudowanej strony internetowej, która doskonale prezentuje się pod względem wizualnym i jest niezawodna, ale także wszystkich potrzeb związanych z jej promocją w sieci – w tym SEO i marketing internetowy. Zależy nam na dobrych relacjach z klientami, dlatego pragniemy je utrzymywać nawet po zakończonym zleceniu.

Nasze atuty:

 • najwyższa jakość usług,
 • zgrany zespół specjalistów,
 • terminowe wykonywanie zleceń,
 • konkurencyjne ceny,
 • dobre relacje z klientem na każdym etapie współpracy.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto podjąć współpracę z ZAKI lub masz pytania związane z konkretną usługą, skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy na każde pytanie.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 1. Ile czasu zajmie stworzenie nowej strony internetowej?
  Zwykle stworzenie prostej witryny dla firmy zajmuje nam kilka dni roboczych. Wiele zależy od typu witryny oraz od tego, czy zostanie zbudowana na gotowym szablonie, czy też klient będzie chciał unikalnego projektu. Istotną rolę mogą odgrywać także potrzeby w zakresie funkcjonalności strony. Wówczas cały proces zajmie więcej czasu.
 2. Czy budujecie witryny oparte na systemie WordPress?
  Tak. WordPress to doskonały i niezwykle intuicyjny system zarządzania treścią. Jego popularność wynika z tego, że jest bardzo łatwy w obsłudze. Jeśli jednak klient będzie miał problemy z zarządzaniem stroną, może liczyć na naszą pomoc.
 3. Kto przygotowuje treści na stronę?
  Najczęściej to klient dostarcza materiały na stronę, tj. gotowe treści,zdjęcia, cennik itp. Jeśli jednak potrzebna będzie pomoc, mamy w naszym zespole copywritera, który może przygotować dla klienta oryginalne treści za dodatkową opłatą.
 4. Czy strona WWW będzie dostosowana do urządzeń mobilnych?
  Oczywiście, że tak. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby witryna poprawnie wyświetlała się na urządzeniach mobilnych – tabletach i smartfonach.