Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Lublin

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Czy znasz 5 korzyści płynących z posiadania strony WWW?

Jesteś właścicielem lokalnej firmy w Lublinie? Z pewnością chciałbyś, aby świadczone przez Ciebie usługi trafiały do szerszego grona odbiorców. Czy to możliwe, by być w wielu miejscach jednocześnie? Oczywiście! Wszystko dzięki posiadaniu własnej firmowej strony internetowej. W momencie, kiedy Ty obsługujesz swoich klientów w sklepie stacjonarnym, strona WWW w tym monecie pozyskuje dla Ciebie nowych klientów, którzy odwiedzają witrynę, przeglądają produkty, składają zamówienia itp. Stron internetowa to wizytówka każdej firmy, dlaczego warto zdecydować się na jej stworzenie, bo może ona przynieść naprawdę wiele korzyści.

1. Większy współczynnik konwersji, mniejszy współczynnik odrzuceń.
Strona generuje ruch na stronie. Jeśli witryna zainteresuje klienta, z pewnością pozostanie on na niej dłużej, a w konsekwencji dokona konwersji,np. Złoży zamówienie lub wyśle zapytanie ofertowe poprzez formularz kontaktowy. Dzięki temu współczynnik odrzuceń jest dużo niższy.

2. Budowanie świadomości marki.
Trzeba wykorzystać to, co mówią statystyki – coraz więcej społeczeństwa korzysta z dobrodziejstw Internetu wykorzystując to medium do celów informacyjnych, rozrywkowych czy też edukacyjnych. Posiadając stronę internetową możemy kształtować wizerunek marki w sieci. Trzeba utrwalać w użytkownikach, a dokładniej w ich umysłach, to że na rynku istnieje nasza firma promująca konkretną markę. Przekaz musi być kierowany do konkretnej grupy docelowej. Tylko w ten sposób strona WWW będzie skuteczna, ale o to zadba już zaufana agencja interaktywna specjalizująca się nie tylko w budowaniu stron, ale także reklamą internetową w oparciu o szeroko pojęty marketing internetowy.

3. Szybkie docieranie do klientów i nawiązywanie z nimi relacji.
Globalny zasięg witryny zapewnia natychmiastowe docieranie do klientów i nawiązywanie z nimi kontaktu. To bardzo ważne, by zdobyć zaufanie klientów, zwłaszcza, że konkurencja jest ogromna. Dotyczy to każdej branży. Klient odwiedzając stronę musi mieć dostarczone konkretne informacje w przejrzysty i czytelny sposób.

4. Widoczności strony w Google.
Samo stworzenie strony WWW to jeszcze nie wszystko. Witryna ma być skuteczna, to znaczy, że musi być widoczna w wynikach organicznych. Tylko w taki sposób klient odnajdzie ją po konkretnych słowach kluczowych i zdecyduje się ją odwiedzić. Jeśli strona będzie spełniać wymagania stawiane obecnie przez wyszukiwarki, z pewnością będzie widoczna w Google.

6. Całodobowa promocja usług/produktów w sieci.
Nie ma korzystniejszej pod względem finansowym formy reklamy, która prezentowałaby produkty/usługi przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia. Za stworzenie strony internetowej, jakakolwiek by ona nie była, zapłacimy tylko raz. Od tego momentu witryna stanie się wizytówką firmy i będzie ją reklamować o każdej porze dnia i nocy.

Tworzenie stron internetowych w Lublinie krok po kroku

Jak wygląda współpraca z naszą agencją? Tworzymy strony internetowe głównie dla firm. Specjalizujemy się także w marketingu internetowym, dlatego oferujemy zarówno stworzenie strony, jak i jej promocję. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, bo efekt końcowy jest dla nas najważniejszy. Naszym celem jest to, by strona nie tylko dobrze prezentowała się pod względem wizualnym, ale także była przemyślana – miała odpowiednią strukturę, była czytelna i przejrzysta oraz dostosowana do urządzeń mobilnych.
Przed rozpoczęciem zlecenia i podpisaniem umowy ustalamy z klientem jak mniej więcej ma wyglądać witryny, czy ma powstać na gotowym szablonie czy też grafik ma przygotować projekt od początku do końca. Uwzględniamy wszystkie wymagania i potrzeby klienta, zapoznajemy się z branżą itd. Po rozmowie z klientem podpisywana jest umowa. Kolejny krok należy do klienta. Ma on za zadanie przesłać nam wszystkie niezbędne materiały potrzebne do zbudowania witryny, tj. teksty, zdjęcia, cennik usług, dane kontaktowe itp. Wówczas przystępujemy do pracy nad stroną – konfigurujemy szablon, dostosowujemy go do potrzeb klienta. Gotowy projekt przesyłamy do klienta, który albo go akceptuje, albo prosi o dokonanie poprawek. Jeśli wszystko jest w porządku, przystępujemy do uruchomienia domeny i przekazujemy klientowi dane dostępowe do strony. W ten sposób będzie on mógł swobodnie i z łatwością zarządzać swoją witryną. Jest to o tyle łatwe, że strony stworzone są na platformie CMS WordPress. System ten cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Zarządzanie treściami na stronie jest bardzo proste i intuicyjne.

Nasze atuty, czyli dlaczego warto wybrać naszą agencję

Powinieneś wybrać naszą agencję, ponieważ jesteśmy:

 • niezawodni – tworzone przez nas witryny są bezpieczne i bezawaryjne,
 • doświadczeni – działamy na rynku nieprzerwanie już od przeszło 10 lat,
 • wdrażamy innowacyjne rozwiązania, co wyróżnia nas na tle konkurencji.
  Dzięki temu jesteśmy w stanie budować strony, które szybko się ładują, są proste, nowoczesne, intuicyjne i wyjątkowo dobrze dostosowane do wyszukiwarek. Utrzymujemy współpracę z wieloma klientami, aktualizując i rozbudowując ich strony internetowe w zależności od potrzeb. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

FAQ – strony internetowe

1. W jaki sposób wyceniana jest usługa?

2. Czy mogę samodzielnie edytować treści na stronie?

3. Czym jest responsywna strona internetowa?
Responsywna strona internetowa to taka, która jest przystosowana do urządzeń mobilnych. Warto zadbać o to, by witryna miała wersję mobilną, ponieważ wg statystyk, prawie 70% ruchu internetowego pochodzi właśnie ze smartfonów i tabletów.

4. Po co mi domena i hosting?
Bez domeny, czyli adresu strony internetowej, witryna nie może zostać uruchomiona. Hosting natomiast to miejsce, gdzie „przechowywana” jest strona WWW. Dzięki domenie i hostingowi użytkownik będzie mógł odnaleźć Twoją stronę w wynikach wyszukiwarki internetowej.

5. Czy projektujecie strony internetowe na indywidualne zamówienie?
Tak. Tworzymy zarówno strony WWW oparte na gotowych szablonach, jak i witryny projektowane i budowane od samego początku do końca przez grafika.

 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Lublin