Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Poznań

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Jakie korzyści może dać Twojej firmie strona internetowa?

Statystyki dowodzą, że ponad 95% użytkowników szuka w Internecie lokalnych firm. Jeśli więc prowadzisz własny biznes czy to w Poznaniu czy też w innej miejscowości i zależy Ci na pozyskiwaniu większej liczby klientów, powinieneś założyć stronę internetową. Dzięki temu z łatwością dotrzesz do nieskończonej liczby użytkowników w bardzo szybkim czasie. Będziesz mógł zaprezentować im swoje usługi, poprawisz wiarygodność firmy i zwiększysz zyski. Jeśli nadal się wahasz, sprawdź, jakie jeszcze korzyści ma posiadanie własnej witryny.

Firmowa strona internetowa:

 • pomaga budować świadomość marki,
 • wpływa na obecność firmy w sieci,
 • zwiększa dochody poprzez globalny zasięg,
 • dzięki marketingowi internetowemu dotrzesz z ofertą do wybranej grupy docelowej,
 • zapewnia całodobowy dostęp do oferty,
 • umożliwia szybką komunikację z klientem poprzez wiadomości e-mail, formularz kontaktowy itp.
 • umożliwia bezpośrednią sprzedaż produktów, bez ponoszenia kosztów związanych z wynajmem lokalu, zatrudniania personelu.

Posiadanie własnej strony internetowej to klucz do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Korzyści jest mnóstwo, dlatego naprawdę warto stworzyć przynajmniej prostą witrynę, by zacząć promować swoje usługi w sieci. Jeśli dopiero rozkręcasz swój biznes, na początek wystarczy niewielka strona, którą później można rozbudować.

Zakładanie stron internetowych w Poznaniu – oferta

Jako doświadczona agencja interaktywna, tworzymy strony WWW, które mają nowoczesny design, są zgodne z najnowszymi trendami i wymaganiami, jakie obecnie stawiają witrynom wyszukiwarki. Wszystkie nasze strony są mobilne, ponieważ wiemy, że coraz więcej klientów szuka w Internecie informacji za pomocą tabletów i smartfonów.
Są złe i dobre strony, ale nasze strony firmowe są nie tylko dobre, ale przede wszystkim skuteczne. To wyróżnia nas na tle konkurencji. Wiemy, na co zwraca uwagę klient odwiedzający witrynę, dlatego możemy na różne sposoby spełniać jego potrzeby. Dlatego też tak istotne jest zaplanowanie właściwej struktury strony, wykonanie audytu, analizy konkurencji, rozmieszczenie poszczególnych elementów na stronie itp. Wymaga to odpowiedniej wiedzy i wysiłku, ale efekty są zadowalające.

Tworzenie stron dla firm. Dlaczego my?

Zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszą agencją? Na tle konkurencji wyróżnia nas nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży, najwyższa jakość usług, ale także profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Poza tym zapewniamy:

 • konkurencyjne ceny,
 • wykorzystywanie najnowszych technologii,
 • dostosowanie strony pod wyszukiwarkę Google,
 • dotrzymywanie ustalonych terminów.

Działamy głównie na terenie Poznania, ale usługi świadczone są na całą Polskę. Ofertę związaną z projektowaniem i tworzeniem stron WWW kierujemy głównie do przedsiębiorców. Jeśli więc prowadzisz własną działalność i chcesz zbudować stronę, dzięki której zaczniesz pozyskiwać klientów, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Częste pytania dotyczące stron internetowych

1. Ile kosztuje budowa nowoczesnej strony firmowej?

2. Do czego jest potrzebna domena i hosting?
Domen, czyli nazwa adresu internetowego strony WWW umożliwia odnalezienie firmy przez użytkowników-potencjalnych klientów w wirtualnym świecie. Bez domeny uruchomienie strony jest zwyczajnie niemożliwe. Z kolei posiadanie konta hostingowego jest konieczne do działania witryn, e-sklepów, blogów itp.

3. Ile czasu zajmuje stworzenie strony internetowej?
Czas, jaki poświęcamy na stworzenie strony uzależniony jest od wielu czynników. Przede wszystkim bierzemy pod uwagę to, czy witryna powstanie na gotowym szablonie czy też klient będzie chciał indywidualnego i unikalnego projektu graficznego. Zwykle proste strony internetowe na gotowych szablonach tworzymy w kilka dni.

4. Na jakiej platformie zostanie zbudowana strona?
Strony WWW tworzone są w oparciu o system CMS WordPress. Jest to najpopularniejsza obecnie platforma używana do budowy witryn internetowych, ponieważ jest bardzo intuicyjna i łatwa w zarządzaniu.

5. Czy strony internetowe objęte są wsparciem technicznym?
Tak. Po stworzeniu strony, klientowi zostają przekazane wszystkie dane dostępowe, by mógł samodzielnie zarządzać swoją witryną, ale w razie jakichkolwiek problemów technicznych, służymy pomocą.

 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Poznań