Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Wrocław

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Posiadanie strony internetowej firmy jest tak samo ważne, jak posiadanie sklepu czy też biura. Jeśli prowadzisz własną działalność i chcesz, aby Twoje produkty lub usługi trafiały do szerokiego grona odbiorców – Twoich potencjalnych klientów, powinieneś podjąć decyzję o założeniu własnej strony WWW. Oto kilka powodów, które przekonają Cię, że będzie to korzystna decyzja dla Twojej firmy.
1. Stała obecność w sieci. Klienci znajdą Cię zawsze i wszędzie, bo posiadanie własnej witryny to promocja usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
2. Szybkie dotarcie do klientów i komunikowanie się z nimi. Budowanie społeczności z klientami to doskonały pomysł, by zdobyć ich zaufanie.
3. Łatwa obsługa klienta. Poprzez formularz kontaktowy umieszczany na stronie, można szybko dostarczyć klientom informacji, które ich interesują i przy okazji zadbać o utrzymanie pozytywnych relacji z nimi.
4. Niski koszt nakładu. Posiadając sklep stacjonarny, trzeba liczyć się z kosztami związanymi z wynajmem lokalu, wynagrodzeniem personelu itp. W przypadku sklepu internetowego tego typu koszta są wyeliminowane.

Budowa stron internetowych dla firm we Wrocławiu – oferta

Co możemy dla Ciebie zrobić? Stworzymy dla Ciebie stronę na gotowym szablonie lub zaprojektujemy unikalną szatę graficzną witryny – Ty decydujesz. Dostosujemy stronę do wymagań wyszukiwarki Google, dodamy zaawansowane funkcje. Zrobimy wszystko, by pomóc Ci osiągnąć sukces w sieci. Zajmiemy się także responsywnością witryny – zoptymalizujemy ją pod kątem urządzeń mobilnych.

Jak wygląda współpraca? Etapy pracy nad powierzonym nam zleceniem wyglądają następująco. Na początku, podczas rozmowy z klientem, ustalane są oczekiwania i wymagania klienta. To on decyduje jak ma wyglądać jego witryna, co ma się na niej znaleźć, czy ma być prosta czy rozbudowana, jaki kolor ma dominować itp. Kolejny etap to podpisanie umowy oraz czekanie na materiały, jakie ma nam przesłać klient. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych materiałów, przystępujemy do pracy nad stroną, wykonujemy audyt i analizę konkurencji. Po stworzeniu strony, wysyłamy ją do akceptacji klientowi,wdrażamy ewentualne poprawki i jeśli wszystko jest w porządku, uruchamiamy stronę na domenie. Przekazujemy klientowi dane dostępowe, by mógł od tej pory sam zarządzać treściami na stronie. Tak w dużym skrócie wygląda współpraca z naszą agencją.

Dlaczego warto skorzystać z usług agencji?

Z pewnością zastanawiasz się, z czyjej pomocy skorzystać decydując się na założenie strony internetowej. Masz do wyboru profesjonalną agencję,w której zatrudnieni są specjaliści z branży SEO, reklamy w Internecie i szeroko pojętego marketingu internetowego, a z drugiej strony usługę oferuje freelancer, tzw. wolny strzelec, który oferuje, że specjalnie dla Ciebie stworzy stronę szybko i tanio. Zanim podejmiesz decyzję pamiętaj, że zbyt niska cena stworzenia strony nie gwarantuje wysokiej jakości witryny. Zbyt uboga wersja witryny może być mało wiarygodna dla klientów. Poza tym samo stworzenie strony to jeszcze nie wszystko. Potrzebne są dodatkowo pewne działania z zakresu marketingu internetowego, by strona przyniosła zamierzony efekt – skutecznie promowała produkty/usługi w sieci.
Dlaczego warto powierzyć właśnie nam stworzenie strony internetowej? Oto nasze atuty:

 • jesteśmy dokładni i z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia,
 • budujemy nowoczesne i responsywne strony firmowe,
 • korzystamy z nowoczesnych narzędzi i technologii,
 • posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży,
 • naszym atutem jest szybka realizacja zleceń.

Specjalnie dla Ciebie stworzymy stronę, dzięki której będziesz mógł swobodnie zarządzać swoim biznesem w sieci – zdobywać klientów, budować z nimi relacje i akceptować płatności bezpośrednio z witryny, tak jak ma to miejsce w przypadku posiadania sklepu internetowego.

Tworzenie stron internetowych FAQ

1. Ile kosztuje stworzenie strony firmowej?

Wycena strony ustalana jest indywidualnie, ponieważ każde zlecenie jest inne. Z uwagi na specyfikę i różnorodność stron WWW, każda realizacja wymaga oddzielnej wyceny.

2. Jaki jest termin wykonania usługi?

To, w jakim czasie powstanie strona zależy od kilku czynników. Najważniejszym jest to, czy strona powstanie na gotowym szablonie czy też klient zażyczy sobie indywidualnej szaty graficznej witryny. Poza tym istotne jest takie to, czy mamy do czynienia z tradycyjną witryną czy rozbudowanym serwisem, np. sklepem internetowym.

3. Czy mogę samodzielnie zarządzać witryną?

Dzięki systemowi CMS WordPress możliwe jest samodzielne i bardzo łatwe zarządzanie treścią na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, służymy pomocą.

4. Dlaczego tak ważne jest, by strona była responsywna?

Responsywność strony gwarantuje, że strona na małych wyświetlaczach (na tablecie czy też smartfonie) jest czytelna i przejrzysta. Statystyki potwierdzają, że obecnie większość użytkowników poszukując informacji w Internecie, korzysta właśnie z tego typu urządzeń.

 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Wrocław