Tworzymy proste i nowoczesne strony internetowe!

Tworzenie stron Zabrze

 • Czy posiadasz firmową stronę internetową?
 • Czy strona działa na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach?
 • Czy strona jest intuicyjna i przedstawia dokładnie ofertę lub produkt?
 • Czy treści na stronie są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google?
 • Czy strona Twojej firmy pozyskuje klientów?

Nowoczesny wygląd

Projektowane przez nas strony przyciągają uwagę i są intuicyjne dla potencjalnych klientów

Responsywność

Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Widoczne w Google

Tworzone strony są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google i widoczne są na wysokich pozycjach.

Panel CMS

Każda strona zarządzana jest przez CMS Wordpress do edycji treści i zdjęć na stronie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona na START
799złdo 5 dni roboczych
 • wybierasz 1 z 3 gotowych szablonów
Premium
od 2999złod 20 dni roboczych
 • Unikalna szata graficzna

Najważniejsze zalety stron internetowych dla firm

Prowadzisz własny biznes w Zabrzu? Chcesz, aby Twoja firma zaistniała w Internecie, a świadczone przez Ciebie usługi trafiały do wybranej grupy docelowej? Możesz to wszystko osiągnąć tworząc własną stronę internetową. Teraz więcej klientów jest dostępnych online i Twoja firma musi się pod to podporządkować, bo jeśli nie ma Ciebie w Internecie, klienci skorzystają z usług konkurencji. Jeśli staniesz się posiadaczem własnej strony internetowej, dotrzesz z ofertą do większej liczby potencjalnych klientów na całym świecie. W Internecie masz dostęp do zaawansowanych narzędzi marketingowych, takich jak Google i portale społecznościowe. Tradycyjne formy reklamy pod tym względem bardzo ograniczają firmy i są nieopłacalne. Strony WWW są dostępne całodobowo, przez siedem dni w tygodniu, a opłata za stworzenie strony jest jednorazowa. Nie ma korzystniejszej formy reklamy. Kolejna ważna zaleta to budowanie świadomości marki, która wyróżnia się na tle konkurencji. Stworzenie silnej marki jest więc kluczowym elementem marketingu Twojej firmy i wyróżnienia się z tłumu.

Kolejna ważna rzecz to zwiększenie wiarygodności firmy. Jeśli nie masz strony internetowej, natychmiast stajesz się mniej wiarygodny, a Twoi potencjalni klienci znacznie częściej szukają usług gdzie indziej. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej informacji na temat budowania stron WWW, marketingu internetowego czy też prowadzenia reklam w Internecie? Skontaktuj się z nami już dziś!

Strony internetowe dla firm – oferta, której nie możesz odrzucić

Nasza oferta kierowana jest zwłaszcza do osób, które prowadzą własna działalność i chciałyby rozszerzyć jej zasięg z rynku lokalnego na krajowy, a nawet międzynarodowy. ZAKI specjalizuje się w tworzeniu witryn dla firm, ale wachlarz usług jest znacznie bogatszy i obejmuje także:

 • reklamę w Internecie,
 • działania z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego,
 • pozycjonowanie stron WWW,
 • prowadzenia kampanii linków sponsorowanych,
 • audyt i analizę stron internetowych,
 • pisanie treści na strony.

Jak wygląda współpraca? Na początku, podczas spotkania z klientem, omawiamy to, jak ma wyglądać strona. Ustalamy jej budowę, liczbę podstron, ogólny wygląd i rozmieszczenie poszczególnych elementów. Potem podpisujemy umowę, klient dostarcza nam niezbędne materiały i wówczas możemy przystąpić do tworzenia witryny. Po akceptacji projektu przez klienta, strona zostaje uruchomiona na domenie, a klientowi zostają przekazane wszystkie dane dostępowe.
Strony WWW dla firm tworzymy w oparciu o system CMS WordPress, który umożliwia łatwe zarządzanie treścią na stronie.

Agencja czy freelancer?

Niezależni projektanci stron internetowych, tzw. freelancerzy z pewnością są tańsi, bo nie ponoszą zbyt wielu kosztów związanych z wynagrodzeniem personelu czy też utrzymaniem biura. Niemniej jednak nad zleceniem czuwa tylko jedna osoba, a jak wiadomo stworzenie strony WWW to spore przedsięwzięcie i wymaga pracy przynajmniej kilku osób – grafika, web developera, programisty, copywritera. Poza tym należy wziąć pod uwagę fakt, że freelancerzy zwykle mają na głowie kilka projektów, więc kontakt z nimi może być utrudniony. Z pewnością skorzystanie z usług profesjonalnej i godnej zaufania agencji będzie lepszym rozwiązaniem.

Zalety skorzystania z usług agencji interaktywnej:

 • są bardziej wiarygodne,
 • nad stroną pracuje sztab doświadczonych specjalistów,
 • agencje mają dostęp do lepszej technologii i lepszych materiałów projektowych,
 • nad projektem czuwa kierownik, z którym można się kontaktować na każdym etapie zlecenia.

ZAKI to agencja z długoletnim stażem. Na rynku działamy już od przeszło 10 lat. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami, dostępnymi w naszym portfolio. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu – telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na każde pytanie i zrobimy wszystko, by stworzyć dla Ciebie stronę, dzięki której odniesiesz sukces w Internecie.

FAQ – pomoc i odpowiedzi na często zadawane pytania

1. Co bierze się pod uwagę podczas wyceny?
Wyceniając usługę, jaką jest stworzenie strony WWW, bierzemy pod uwagę m.in. takie elementy, jak: typ strony (czy będzie to prosta witryna, sklep internetowy, blog itp.), sposób budowy (gotowy szablon czy unikalny projekt graficzny), użyte funkcjonalności na stronie.

2. Jaki jest przybliżony czas stworzenia strony WWW?
Zwykle proces ten trwa kilka dni roboczych, o ile witryna budowana jest na gotowym szablonie. W przypadku projektowania i kodowania strony z unikalną szatą graficzną, czas ten wydłuża się nawet do kilkunastu dni roboczych.

3. Jak przebiega praca nad stroną?
Cały schemat współpracy został opisany wyżej, w nagłówku poświęconym ofercie.

4. Czy strona będzie dostępna w różnych językach?
Można zamówić stronę WWW w kilku wariantach językowych, ale jest to usługa dodatkowa, a więc także dodatkowo płatna. W celu ustalenia szczegółów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

5. Wybrałem budowę strony na gotowym szablonie. O czym muszę pamiętać?
Podczas spotkania zostaną ustalone wszelkie szczegóły dotyczące struktury i wyglądu strony. Ważne jest, by później podesłać do nas materiały niezbędne do stworzenia witryny, tj. teksty ofertowe, zdjęcia, wycenę itp.

 1. Tworzenie stron www
 2. Tworzenie stron Zabrze